У Дніпрі виявлені факти фальсифікації під час виборчої кампанії

13.03.2019 18:00

У різних містах України, і у тому числі, і у Дніпрі, виявлені чисельні  факти, що вказують на порушення виборчого законодавства країни і негативно впливають на хід президентських виборів 2019 року. У даному випадку мова йде про телефонну агітацію, яка дискредитує одного з кандидатів в президенти. 

Про це на прес-конференції, скликаної 13 березня у Дніпрі,  заявили члени місцевого осередку партії Петра Порошенка «Солідарність», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Відкритий».

Стало відомо, що до них звернулося вже близько десятка людей з інформацією про телефонну агітацію за діючого президента.  Як з’ясувалося, дзвінки надходили з одного і того ж київського номеру.

За словами Каміля Примакова, керівника депутатської фракції «Солідарність », сьогодні йому  телефонували знайомі, які повідомили, що їм надходять дзвінки з телефонного номеру, який зареєстрований у Києві. Людям пропонують взяти участь у виборах, проголосувати за Петра Порошенка за грошову винагороду.

Очільник у підтвердження своїх слів надав запис телефонної розмови. Невідома жінка стверджує, що вона представляє партію Петра Порошенка та говорить, що наразі у кандидата мало шансів вийти в другий тур, тому для премоги кандидата кожен голос важливий.

Члени партії «Солідарність» запевняють, що це пряма протиправне втручання у виборчу кампанії та закликають правоохоронні органи розібратися у ситуації, адже це кримінальний злочин.

«Ми, як фракція заявляємо, що це повна профанація та це все зроблено для підриву рейтингу та довіри до нашого кандидата. Я звертаюся до співробітників обласної поліції, прокуратури та СБУ для того, аби розпочалося розлідування данного злочину», — прокоментував Каміль Примаков.

Геннадій Бутенко, заступник голови дніпровської організації партії «Солідарність» говорить, що з самого ранку йому надходять повідомлення від різних людей, яким телефонують та пропонують гроші, а місяць тому з цього ж номеру телефонували з агітацією за кандидата в президенти — Юлію Тимошенко.

«Я розмістив пост на своїй офіційній сторінці у Фейсбук і користувачі соціальної мережі відразу почали писати коментарі, що також стали жертвами подібних агітаційних дзвінків. Я вважаю, що є заангажованість з приводу іншого кандидата. Я вже більше 10 років в політиці і з такою провокацією стикаюся вперше.»

Максим Мельник, громадський активіст, якому сьогодні надійшов дзвінок, обурений нахабністю невідомих, адже вони відразу почали тиснути на нього та пропонувати віддати голос за Петра Порошенка. Також невідомі запитали чи є у Максима знайомі або ж друзі, які також хочуть підзаробити на виборах.

«Я досить активна людина, мій номер є у багатьох. Раніше мені надходили дзвінки з агітацією, але вони були  більш м‘які та спочатку дізнавалися політичні вподобання, а тут відразу с таким натиском пропозиція проголосувати. Я відреагував досить толерантно на цей дзвінок, аби зрозуміти, які подальші дії будуть прийматися цими людьми. Мені пообіцяли перетелефонувати завтра та обговорити усі деталі.»

За інформацією, з цього номеру вже надійшло близько 10 дзвінків мешканцям нашого міста, вікова категорія людей, котрим телефонували — від 30-ти до 50-ти років.

Якщо вам надійшов подібний дзвінок з агітацією з номеру києвської реєстрації (044—33—47—11) - негайно звертайтеся до поліції.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Егор
14.03.2019
Тюлька в панике, опять в пролете…
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет