У Дніпрі виявлені факти фальсифікації під час виборчої кампанії

13.03.2019 18:00

У різних містах України, і у тому числі, і у Дніпрі, виявлені чисельні  факти, що вказують на порушення виборчого законодавства країни і негативно впливають на хід президентських виборів 2019 року. У даному випадку мова йде про телефонну агітацію, яка дискредитує одного з кандидатів в президенти. 

Про це на прес-конференції, скликаної 13 березня у Дніпрі,  заявили члени місцевого осередку партії Петра Порошенка «Солідарність», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Відкритий».

Стало відомо, що до них звернулося вже близько десятка людей з інформацією про телефонну агітацію за діючого президента.  Як з’ясувалося, дзвінки надходили з одного і того ж київського номеру.

За словами Каміля Примакова, керівника депутатської фракції «Солідарність », сьогодні йому  телефонували знайомі, які повідомили, що їм надходять дзвінки з телефонного номеру, який зареєстрований у Києві. Людям пропонують взяти участь у виборах, проголосувати за Петра Порошенка за грошову винагороду.

Очільник у підтвердження своїх слів надав запис телефонної розмови. Невідома жінка стверджує, що вона представляє партію Петра Порошенка та говорить, що наразі у кандидата мало шансів вийти в другий тур, тому для премоги кандидата кожен голос важливий.

Члени партії «Солідарність» запевняють, що це пряма протиправне втручання у виборчу кампанії та закликають правоохоронні органи розібратися у ситуації, адже це кримінальний злочин.

«Ми, як фракція заявляємо, що це повна профанація та це все зроблено для підриву рейтингу та довіри до нашого кандидата. Я звертаюся до співробітників обласної поліції, прокуратури та СБУ для того, аби розпочалося розлідування данного злочину», — прокоментував Каміль Примаков.

Геннадій Бутенко, заступник голови дніпровської організації партії «Солідарність» говорить, що з самого ранку йому надходять повідомлення від різних людей, яким телефонують та пропонують гроші, а місяць тому з цього ж номеру телефонували з агітацією за кандидата в президенти — Юлію Тимошенко.

«Я розмістив пост на своїй офіційній сторінці у Фейсбук і користувачі соціальної мережі відразу почали писати коментарі, що також стали жертвами подібних агітаційних дзвінків. Я вважаю, що є заангажованість з приводу іншого кандидата. Я вже більше 10 років в політиці і з такою провокацією стикаюся вперше.»

Максим Мельник, громадський активіст, якому сьогодні надійшов дзвінок, обурений нахабністю невідомих, адже вони відразу почали тиснути на нього та пропонувати віддати голос за Петра Порошенка. Також невідомі запитали чи є у Максима знайомі або ж друзі, які також хочуть підзаробити на виборах.

«Я досить активна людина, мій номер є у багатьох. Раніше мені надходили дзвінки з агітацією, але вони були  більш м‘які та спочатку дізнавалися політичні вподобання, а тут відразу с таким натиском пропозиція проголосувати. Я відреагував досить толерантно на цей дзвінок, аби зрозуміти, які подальші дії будуть прийматися цими людьми. Мені пообіцяли перетелефонувати завтра та обговорити усі деталі.»

За інформацією, з цього номеру вже надійшло близько 10 дзвінків мешканцям нашого міста, вікова категорія людей, котрим телефонували — від 30-ти до 50-ти років.

Якщо вам надійшов подібний дзвінок з агітацією з номеру києвської реєстрації (044—33—47—11) - негайно звертайтеся до поліції.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Егор
14.03.2019
Тюлька в панике, опять в пролете…
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет