У Дніпрі відкрилась інтерактивна виставка #Вражаріум

30.09.2021 20:28   -
Автор:

30 вересня на площі Героїв Майдану у Дніпрі відкрилась інтерактивна виставка #Вражаріум від Smile. Експозиція у двох морських контейнерах складається з понад 40 інтерактивів і 6 VR-станцій, завдяки яким українці зможуть подорожувати світом і отримувати найрізноманітніші враження, не виїжджаючи зі свого міста.

«44 % українців називають мандрівки своєю мрією №1 на рівні з фінансовим добробутом, але у часи пандемії подорожувати стає все складніше. Місія Smile — допомагати українцям отримувати більше вражень, тож ми подумали: якщо не можемо їхати по світу, світ має приїхати до нас. У Вражаріумі від Smile зібрані десятки вражень та дивовижних місць звідусіль. Зараз у нас два морські контейнери, але щороку їхня кількість зростатиме, аж поки ми не зберемо в одному місці все найкраще, що є на планеті. Приходьте побачити, відчути і пережити найкращі враження», – сказав Олександр Лавров, організатор виставки, керівник бізнес-напряму товарів для персональної гігієни корпорації «Біосфера».

Над концепцією та втіленням виставки в життя працювала агенція «Gres Todorchuk».

«Сама назва «Вражаріум» вимагає створення живих вражень. Наприклад, ми хотіли, щоб глядачі не просто подивилися на Париж, а побували в гостях у Ірени Карпи в 13-му окрузі, не просто почитали про Антарктиду, а почули привітання до українців від полярників станції «Академік Вернадський». Ми шукали людей, що зафільмують поїздку в нью-йоркському таксі та прогулянку на човні в Бангкоку, знімали на камеру вуличних танцівників у фавелах Ріо та оживили химер Нотр-Дам де Парі. А ще ми створили на вході сувенірну крамничку, де відвідувачі виставки можуть обмінятися магнітами з різних куточків світу», – зазначила керівниця проєкту Юлія Соловей.

Завдяки окулярам віртуальної реальності ви зможете піднятися на Еверест разом з альпіністом Джоном Гріффітом, опинитися на шоу Cirque du Soleil та вирушити на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами й слонами.

Також у віртуальній реальності гості виставки можуть здійснити політ над Станіславськими кручами, Рожевим озером чи біля вітряків над Олешківською пустелею. А ще – пролетіти над мостами Києва, який зачаровує з висоти пташиного польоту.

Послухати, як реве найгучніший на світі стадіон, співають вуличні музики та стукає двигун тук-тука. У 12-метровому морському контейнері відвідувачів чекають понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам, — Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку.

Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків. Віддалений шум східного базару, деталі місцевого побуту й аромат спецій створюють враження присутності.

Природні дива представить об’ємна 8-метрова інтерактивна ілюстрація від клубу Pictoric. Усередині приховані біноклі з краєвидами Великого каньйону США і солончаків Болівії, привітання з антарктичної станції «Академік Вернадський», північне сяйво, кольором якого ви можете керувати, а також рафлезія – найбільша квітка у світі.

Виставка працюватиме у Дніпрі до 17 жовтня. Режим роботи: у будні – з 16:00 до 21:00, у вихідні – з 10:00 до 21:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією у чат-боті: https://linktr.ee/vrazharium_smile

Деталі та новини виставки читайте на офіційній сторінці #Вражаріум від Smile у Facebook за посиланням.