У Дніпрі відбудеться весняний кубок «Ліги КаВуН»

15.04.2019 17:00

24 квітня у Дніпрі стартує весняний кубок «Ліги КаВуН». «Ліга КаВуН» – новий формат легендарного гумористичного шоу, аналогів якого немає в Україні.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Раніше проект існував як відкритий міжвишівський чемпіонат. Кубок розпочнеться о 19:00 у Дніпровському академічному театрі драми та комедії. Захід відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». 

«Цей проект має більш ніж 20-річну історію та пройшов еволюційний шлях від міжвишівського чемпіонату КВН до «Ліги КаВуН». Завдяки програмі Бориса Філатова «Культурна столиця» чемпіонат трансформувався у сучасне гумористичне шоу нового формату, мета якого – вийти на новий рівень і конкурувати з аналогічними шоу в Україні», – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов. 

Цього разу організатори змагань підготували для глядачів низку новинок і сюрпризів. Одна з новацій – гумористичний батл. 

«Ліга КаВуН», зокрема весняний кубок, – це принципово новий формат, який виробляють у Дніпрі. Ми вже давно не асоціюємо себе з КВК чи «Лігою сміху». Ми робимо апгрейд фактично на кожному етапі, змінюємося, вдосконалюємося, виправляємо помилки та додаємо нові «фішки». Наші головні відмінності – це мотиваційний момент для всіх команд, грошовий приз за перемогу у 15 тисяч гривень, зіркові ведучі шоу та зірки у складі журі. Щодо нововведень, то цього року ми вирішили створити так звану втішну лігу, до якої потраплять усі команди, що не пройшли відбірковий етап до підсумкового шоу. Ми назвали цей проект «Весняний кубок – батл». Переможець гумористичного батлу отримає шанс взяти участь у весняному кубку «Ліги КаВуН» та поборотися за головний приз», – розповів директор «Ліги КаВуН» Євген Поляруш. 

За його словами, заявки на участь у гумористичному шоу подали 27 команд із різних міст України. Після відбору до підсумкового шоу потраплять 10 найкращих. Решта (за бажанням) візьмуть участь у гумористичному батлі, який відбудеться 23 квітня у комунальному закладі «Палац культури «Північний». 

«Цього разу ми навмисно зменшили кількість учасників підсумкового шоу до 10. Як кажуть: нехай менше, але краще. У минулому році їх було 15. Наразі вже відбувається перегляд відеоматеріалів, які команди надіслали нам для попереднього відбору. Приємно, що чемпіонат переріс «підлітковий період» і тепер має амбіції, прагнення вийти в медійний простір всеукраїнських телеканалів. Я впевнений, що все буде якнайкраще», – сказав актор команди «Дніпро», редактор весняного кубка «Ліги КаВуН» Володимир Борисов.

За словами організаторів, ведучим весняного кубка стане відомий актор, сценарист і режисер, екс-учасник «Кварталу 95» Денис Манжосов.

Оцінюватиме команди поважне журі, у складі якого буде, зокрема, співак з гурту МОZGI Дядя Вадя, актор театру та кіно Дмитро Ступка, заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, лідер гурту «Воплі Відоплясова», співак Олег Скрипка.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский