У Дніпрі відбудеться весняний кубок «Ліги КаВуН»

15.04.2019 17:00

24 квітня у Дніпрі стартує весняний кубок «Ліги КаВуН». «Ліга КаВуН» – новий формат легендарного гумористичного шоу, аналогів якого немає в Україні.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Раніше проект існував як відкритий міжвишівський чемпіонат. Кубок розпочнеться о 19:00 у Дніпровському академічному театрі драми та комедії. Захід відбудеться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». 

«Цей проект має більш ніж 20-річну історію та пройшов еволюційний шлях від міжвишівського чемпіонату КВН до «Ліги КаВуН». Завдяки програмі Бориса Філатова «Культурна столиця» чемпіонат трансформувався у сучасне гумористичне шоу нового формату, мета якого – вийти на новий рівень і конкурувати з аналогічними шоу в Україні», – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов. 

Цього разу організатори змагань підготували для глядачів низку новинок і сюрпризів. Одна з новацій – гумористичний батл. 

«Ліга КаВуН», зокрема весняний кубок, – це принципово новий формат, який виробляють у Дніпрі. Ми вже давно не асоціюємо себе з КВК чи «Лігою сміху». Ми робимо апгрейд фактично на кожному етапі, змінюємося, вдосконалюємося, виправляємо помилки та додаємо нові «фішки». Наші головні відмінності – це мотиваційний момент для всіх команд, грошовий приз за перемогу у 15 тисяч гривень, зіркові ведучі шоу та зірки у складі журі. Щодо нововведень, то цього року ми вирішили створити так звану втішну лігу, до якої потраплять усі команди, що не пройшли відбірковий етап до підсумкового шоу. Ми назвали цей проект «Весняний кубок – батл». Переможець гумористичного батлу отримає шанс взяти участь у весняному кубку «Ліги КаВуН» та поборотися за головний приз», – розповів директор «Ліги КаВуН» Євген Поляруш. 

За його словами, заявки на участь у гумористичному шоу подали 27 команд із різних міст України. Після відбору до підсумкового шоу потраплять 10 найкращих. Решта (за бажанням) візьмуть участь у гумористичному батлі, який відбудеться 23 квітня у комунальному закладі «Палац культури «Північний». 

«Цього разу ми навмисно зменшили кількість учасників підсумкового шоу до 10. Як кажуть: нехай менше, але краще. У минулому році їх було 15. Наразі вже відбувається перегляд відеоматеріалів, які команди надіслали нам для попереднього відбору. Приємно, що чемпіонат переріс «підлітковий період» і тепер має амбіції, прагнення вийти в медійний простір всеукраїнських телеканалів. Я впевнений, що все буде якнайкраще», – сказав актор команди «Дніпро», редактор весняного кубка «Ліги КаВуН» Володимир Борисов.

За словами організаторів, ведучим весняного кубка стане відомий актор, сценарист і режисер, екс-учасник «Кварталу 95» Денис Манжосов.

Оцінюватиме команди поважне журі, у складі якого буде, зокрема, співак з гурту МОZGI Дядя Вадя, актор театру та кіно Дмитро Ступка, заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, лідер гурту «Воплі Відоплясова», співак Олег Скрипка.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет