У Дніпрі вчетверте пройшов благодійний забіг «Mykolaychiky Charity Run»

18.12.2021 12:20   -
Автор:

У яскравих костюмах та з посмішками. У Дніпрі 18 грудня пройшов четвертий благодійний забіг «Mykolaychiky Charity Run». Це щорічний захід, який влаштовує громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки Федерації легкої атлетики міста та Дніпровської міської ради. 

«Щороку ми показуємо, що людям разом подобається робити добро й допомагати малечі. Сьогодні, що ми збираємо гроші на подарунки для дітей, які залишилися без батьків. Цього року у нас зареєструвалась рекордна кількість учасників – 365. Також на цьому забігу вперше бажаючі спробували сили у скандинавській ході. Й перед змаганнями проводили  відкриті тренування, щоб підготувати людей», – розповіла організаторка «Mykolaychiky Charity Run» Марина Філатова.

Партнером забігу став фонд «МАМА плюс Я», який уже понад 10 років опікується дітьми-сиротами.

«На зібрані кошти ми не тільки зможемо придбати подарунки, а й зможемо закупити шкільне приладдя, зробити у дитбудинку невеличкий ремонт, якщо буде потрібно», – додала партнерка забігу БФ «МАМА плюс Я» Наталя Сивак. 

Учасники спробували свої сили на дистанціях 5 та 1 кілометр для скандинавської ходьби. У бізі: 1000, 500 та 100 м. для дітей та 10, 5 і 1 км для дорослих.

«Сьогодні біжу п’ять кілометрів, долучив друзів. Для нас це вже традиція. А сам забіг вже стає більш масштабнішим, тут є професійні спортсмени та просто містяни, які пробіжуть свій перший кілометр, й це вражає», – зауважив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. 

До того ж бігуни могли приходити на забіг у костюмах. Один з учасників Дмитро Курочкін одягнув шапку вовка: «Крім дистанції хотілося й повеселитися».

П’ять кілометрів пробігла у костюмі диво-жінки дніпрянка Надія: «Я цим образом показала, що рятую місто від зла й власним прикладом показую, що робити добрі справи можна просто й легко». 

«Найголовніше, ми хотіли, щоб крім забігу учасники й спілкувалися між собою. Тут навіть буде конкурс на найкращий костюм. Для учасників ми також підготували символічні подарунки. Зауважу, що сьогодні тут змагання – не головне, найважливіше, що кожен  долучився до доброї справи», – підсумував  організатор «Mykolaychiky Charity Run» Павло Балабанов.