У Дніпрі вандали розмалювали арт-об'єкти експозиції "Війна поруч"

22.08.2019 14:45

Невідомі особи розмалювали арт-об'єкти експозиції "Війна поруч", які у Дніпрі встановили лише нещодавно.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Дніпроград".

Встановлені металеві арт-об'єкти розмалювали "вуличні художники", яким вочевидь байдуже, який сенс мають простріляні фігури.

Мітки з'явилися на фігурі дівчини, яка стоїть біля парку ракет. Також очевидці стверджують, що ручи "художників" дотяглися і до об'єктів на набережній.

Автор вуличної виставки - Олесь Кропмляс. Інсталяція показує, що на місці загиблих в Іловайській трагедії воїнів, могли опинитися мирні жителі, і що війна могла торкнутися всіх. Кожна з фігур важить близько 20 кг і виготовлена ​​з металу.

Вочевидь, сьогодні у Дніпрі не всі розуміють, що війна близько, і що ці фігури - символ того, що Україна заплатила за мирне життя у нашому місті.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю