У Дніпрі урбаністів долучили до розробки паркувального простору

05.06.2020 09:44   -

Вчора представники КП «Міськавтопарк» і спільноти «Urban Dnipro» зібрались за круглим столом, аби обговорити розробку концепції розвитку паркувального простору Дніпра. Обмірковували співробітництво, реорганізацію паркувальних майданчиків і те, як забезпечити комфортне середовище і для власників авто, і для тих, хто користується громадським транспортом або пересувається пішки.

«Спілкування було плідним і цікавим, ми почули коментарі та пропозиції урбаністів. Розглянули концепцію та проєкт єдиного паркувального простору: де можна платні парковки реорганізувати у безкоштовні, де переформатувати, де створити безкоштовні перехопні паркінги, а де заборонити ставити авто», – сказав директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Під час круглого столу присутні обговорили графік майбутніх зустрічей та консультацій. Також раз на тиждень представники КП «Міськавтопарк» і «Urban Dnipro» збираються проводити виїзні наради безпосередньо на місцях.

«Відчувається, що є діалог. Наша спільна мета – створення комфортного середовища. Результатами спілкування задоволений. Тішусь, що шукаємо та доходимо компромісу. Що до наших пропозицій дослуховуються – це дуже радує», – зазначив представник «Urban Dnipro» Руслан Ширинов.

У найближчих планах – проведення наради на вулиці Січових стрільців щодо реорганізації паркомісць, а також створення листівок з роз’ясненням найбільш поширених порушень правил паркування. Їх роздаватимуть у місцях, де найчастіше водії паркуються неправильно.