У Дніпрі триває «ГогольFest»: що відбувається у Dnipro Center for Contemporary Culture

02.10.2021 17:20   -
Автор:


Фестиваль «DniPro ГогольFest – 2021» розташувався на трьох локаціях: на річковому вокзалі, у Dnipro Center for Contemporary Culture та на колишньому заводі К. Лібкнехта.

У Dnipro Center for Contemporary Culture (узвіз Крутогірний, 21-А) відбувається театральна та освітня програми фестивалю. Зокрема, гості можуть подивитися своєрідні трейлери до книжок у проєкті «Дегустація книжок».

«На декількох екранах одразу глядач бачить актора, який читає фрагмент книжки. Ці відео створено у колаборації з художниками, які відповідають за візуалізацію. Глядач занурюється в оповідання і може «спробувати» його на дотик, смак, звук. А далі вже вирішити чи читати цю книжку повністю», – розповіла кураторка освітньої програми фестивалю Анастасія Євдокимова.

Театральна програма у DCCC також насичена. Серед хедлайнерів три вистави: швейцарський театр з сучасною хореографією та унікальний німецько-британський проєкт – інсталяція про минуле та майбутнє, а також «Цифрова одіссея» від Влада Троїцького.

«Формуючи театральну програму, ми відштовхувалися від місця проведення – DCCC. Тому обрали ті, які мають сильну естетичну та візуальну складову», – розказав куратор театральної програми фестивалю Андрій Палатний.

Пані Валерія приїхала до Дніпра з Кам’янського саме на «DniPro ГогольFest». Каже, що її зацікавили лекції, які проходять цього дня в рамках фестивалю: «Торік я вперше побувала на «ГогольFest» у Дніпрі, і я була вражена! Це дуже цікавий, наповнений захід, тут багато творчих людей. Крім того, дуже сподобалася локація – Центр сучасного мистецтва».

Дізнатися більше про подію можна на офіційному сайті фестивалю https://gogolfest.org/.