У Дніпрі судитимуть військового за розтрату майна на суму понад 800 тисяч гривень

29.09.2021 12:27   -

За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері до суду направлено обвинувальний акт стосовно начальника військового містечка однієї з військових частин ЗС України за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 3 ст. 425 КК України). Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Слідчі встановили, що починаючи з вересня 2018 року військовослужбовець недбало виконував свої обов’язки, що призвело до втрати і розкрадання майна.

Встановлено, що вказаний військовослужбовець, у період з 26.09.2018 по теперішній час фактично виконував обов’язки начальника складу бойової підготовки військової частини. Будучи матеріально-відповідальною особою за військове майно, яке зберігалось у сховищі, через недбале ставлення до служби, він неналежно організовував зберігання військового майна. Внаслідок чого було допущено нестачу та втрату товарно-матеріальних цінностей (іншого військового майна) на складі бойової підготовки частини на загальну суму понад 800 тис. гривень“, – йдеться у повідомленні.