У Дніпрі створять базу даних жертв торгівлі людьми

20.12.2017 14:15   -
Автор:

20 грудня під час 28-ої чергової сесії міськради Дніпра депутати ухвалили комплексну програму з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018 – 2022 роки.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Головні завдання програми – підвищення значення сімейних цінностей, популяризація усиновлення та сімейних форм виховання, просвітницька робота щодо запобігання абортам.
Серед пунктів ініціативи також постійне оновлення обліку сімей, де зафіксовано насильство.
Також у рамках програми у Дніпрі створять базу даних жертв торгівлі людьми. Їм надаватимуть психологічну, медичну та правову допомогу, допомагатимуть з працевлаштуванням.
Щоб забезпечити рівні права та можливості для жінок і чоловіків, у мерії співпрацюватимуть з громадськими організаціями, проводитимуть мистецькі акції та наукові конференції. Крім того, передбачені тематичні тренінги, конкурси та заходи для дітей.
«Сьогодні у місті ухвалено дуже важливе рішення. На заходи цієї програми заплановано витратити з міського бюджету 1 млн 653 тис. грн. Основними завданнями цього проекту є популяризація сімейних цінностей, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, попередження насильства у сім’ї та протидія торгівлі людьми. Ми проводитимемо круглі столи, семінари, різні рекламні та просвітницькі кампанії», – прокоментувала рішення депутатів заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Ганна Соколова.