У Дніпрі слухачі Університету третього віку отримали безконтактні квитки для культурного дозвілля

26.06.2020 15:34
76

З поступовим послабленням карантину Університет третього віку у Дніпрі розпочинає урізноманітнювати дозвілля слухачів. Для безпеки життєлюбів було запроваджено безконтактні квитки. Отримати їх можна, зателефонувавши до закладу.

«Цей квиток повністю безконтактний. Під час розмови учасника реєструють і повідомляють номер безконтактного квитка. Коли слухач прийде на будь-який наш захід, йому потрібно буде просто назвати номер квитка та пред’явити документ, який посвідчує особу», – зазначила під час пресконференції 26 червня спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Юлія Довгалюк.

Уже 200 життєлюбів отримали безконтактні квитки та 24 червня скористались ними, відвідавши в рамках соціального проєкту концерт у філармонії. Найближчим часом Університет розпочне прогулянки Дніпром на теплоході «Фелічіта». Відвідування заходів університету можливе лише за наявності захисної маски на обличчі, а також за дотримання соціальної дистанції.

Поделиться

Категория: Жизнь, Новости

Теги: , ,