У Дніпрі розпочався фестиваль вуличного мистецтва – Mural Fest Dnipro 2018

02.11.2018 18:30   -
Автор:

У Дніпрі стартував фестиваль стріт-арту Mural Fest Dnipro 2018. У межах цього фестивалю заплановано створити 6 муралів.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.
Почали з малюнка на стіні будинку № 58 на вул. Набережна Перемоги.
«Ми малюємо ескіз на тему, як я гадаю, всім відому й поширену, на жаль, на цей час. Це буде заробітчанин, який дивиться на Ейфелеву вежу. Він заробив гроші, побачив світ, але повертається в Україну. Для мене це – своєрідний виклик. Адже малювати на стіні 9-поверхової будівлі – справа небезпечна. Однак малювання – це моє життя, і не погодитися на цю роботу я не могла», – розповіла художниця Людмила Кирилюк.
Мурал на вулиці Набережна Перемоги, 58 створюють художники із Запоріжжя. Завершити його планують у понеділок. Людмила Кузьмич, мешканка будинку, задоволена тим, що на ньому малюють. Художників запросила до себе у гості та пригостила чаєм.
Головним об’єктом цьогорічного Mural Fest Dnipro буде паркан біля міського дитячого будинку № 1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Художники прикрасять його сюжетами з дитячих казок.
Mural Fest Dnipro 2018 – це принципово новий підхід до реалізації проекту: мурали створюватимуться без залучення бюджетних коштів, виключно спонсорським коштом.
У фестивалі візьмуть участь художники з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Кам’янського. Наразі збираються гроші на фарби для муралу на паркані біля дитбудинку.
Невдовзі буде відкрито благодійний рахунок. І кожен охочий зможе долучитися до створення малюнка, перерахувавши кошти.
Після завершення фестивалю буде створено новий аудіогід муралами міста. Наразі у Дніпрі налічується 10 робіт, намальованих у рамках першого фестивалю вуличного мистецтва, та близько 30 об’єктів, створених вуличними художниками з власної ініціативи.