У Дніпрі приймали присягу перші випускники військової кафедри
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/prysiaha.jpg)
Біля облдержадміністрації понад 150 хлопців та дівчат присягнули на вірність українському народу. Це перші випускники військової кафедри університету митної справи та фінансів, – повідомляє ДніпроОДА.
«Ви обрали надзвичайно важливу професію митника. Взяли відповідальність служити своїй державі. Слова цієї присяги відтепер мають бути в вашому серці назавжди», – звернувся до курсантів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.
Курс на військовій кафедрі тривав два роки. Випускникам – від 18 до 53 років.
«Вони повністю пройшли курс підготовки офіцера запасу. Навчилися володіти вогнепальною зброєю, мінно-вибуховими пристроями. Практикували захист від зброї», – сказав проректор університету, полковник Валерій Гуменюк.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/july/30.07.2021/13.30/4.jpg)
Більшість курсантів планують у подальшому працювати у держструктурах. Дехто хоче пов’язати своє життя з армією.
«В майбутньому я б хотіла працювати в СБУ. За ці два роки ми навчились зберігати спокій, стали впевненіші в собі. Знаємо усі правила військової та медичної підготовки. Найголовніше – зустріли нових друзів», – розповіла 22-річна курсантка Анастасія Молчанова.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/july/30.07.2021/13.30/5.jpg)
Хлопців та дівчат прийшли підтримати батьки та друзі. Зізнаються: пишаються своїми рідними.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/july/30.07.2021/13.30/8.jpg)
Військову кафедру в університеті митної справи відкрили два роки тому. Присягу прийняли п’ять взводів.
![Курсанти вишикувались в ряд..](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/july/30.07.2021/13.30/11.jpg)
![..до присяги крокували по черзі.](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/july/30.07.2021/13.30/12.jpg)
Військовий оркестр додав яскравості заходу, Хлопці та дівчата виконали випускний вальс.