У Дніпрі проведуть антинаркотичний флешмоб «Я люблю життя. Я кажу наркотикам — ні»

18.06.2019 18:15   -
Автор:

Дніпрян запрошують приєднатися до флешмобу, який присвячений боротьбі з розповсюдженням наркотичних засобів серед населення.
Про це 18 червня під час прес-конференції повідомили організатори заходу, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на «Дніпроград«.
Як зазначила в.о. начальника відділу зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції області Наталія Очеретяна, поліція все частіше фіксує випадки, коли до вживання наркотиків залучаються неповнолітні мешканці Дніпра. Втім, ця проблема стосується усіх категорій населення.
«Наша задача в першу чергу знизити попит на наркотики. Наш відділ займається профілактикою вживання наркотиків серед дітей, бо якщо поруч немає батьків або поліцейського, дитина в першу чергу має сама сказати «ні» тому, хто пропонує наркотики. Протягом 2018-2019 років патрульна поліція проводила профілактичні заходи у навчальних закладах і охопили понад 10 тисяч дітей», — зазначила Наталія Очеретяна.
Разом із цим, вона додала, що агітації серед дітей недостатньо. Саме тому необхідно проводити й інші масові заходи, на кшталт флешмобу.
«Флешмоб присвячено Міжнародному дню боротьби з наркотиками. Ми будемо проводити захід 23 червня на площі перед ДніпроОДА та у Сквері Героїв. До нас може приєднатися кожен, хто підтримує наші ідеї здорового способу життя. Флешмоб триватиме з 11:00 до 15:00», — розповіла представниця ГО «Рух «Здорова нація» Світлана Вознесенська.

Категория: Новости

Теги: , ,