У Дніпрі продають майно великого заводу, що збанкрутів

01.03.2024 14:47   -

Залишки колишнього промислового гіганта, Дніпропетровського трубного заводу, знову виставляють на продаж, повідомляє про Новини Дніпра сайт “Наше Місто”.

Підприємство, визнане банкрутом у 2021 році, шукає нового власника. Цього разу торги проводять за голландською схемою, де ціна поступово знижується, аби стимулювати  покупців.

Початкова вартість лоту 72 млн гривень.

Виставлено на продаж лот № 13 – майно боржника, яке знаходиться в м. Дніпро по вулиці Західний Шлях (колишня Маяковського), 31.

Наразі не розкривається інформація про те, що саме буде включено до продажу. Відомо лише, що пропоновані будівлі збудовані у 1955 році, а загальна площа промислового комплексу становить 3137,1 кв.м.

Фото свідчать про продаж занедбаного заводу та купи металобрухту. Обладнання, що збереглося, вкрай пошкоджене, тому не може бути задіяне ані для відновлення виробництва, ані для використання в якості запчастин.

11 березня відбудеться аукціон з продажу майна заводу, але наразі покупців не знайдено.

Протягом минулого року було проведено щонайменше два аукціони, на яких виставлялися на продаж приміщення заводу.

Дніпропетровський трубний завод

ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» є одним із найстаріших підприємств чорної металургії України. Розташований у Дніпрі. Заснований 1889 року бельгійськими підприємцями братами Г. і Ш. Шодуар під назвою «Шодуар А».

На час війни у 1918—1920 роках завод призупинив роботу. У 1921—1932 роках він був у складі Дніпропетровського металургійного заводу ім. Петровського.

З 1993 року завод стає вільним акціонерним товариством із сучасною назвою. На момент продажу входило до корпорації ІСД Сергія Тарути.

Підприємство спеціалізувалося на виробництві безшовних та електрозварювальних труб, володіло 9% ринковою часткою української трубної продукції.