У Дніпрі підприємство «Теплоенерго» повністю готове до опалювального сезону

07.10.2019 16:15   -
Автор:

У Дніпрі комунальне підприємство «Теплоенерго», яке опалює близько 90 % міста, повністю готове розпочати сезон. На це є відповідний акт, підписаний в інспекції Держенергонагляду у Дніпропетровській області. Нову якість теплопостачання відчують мешканці будинку по вул. Запорізьке шосе, 19. Для цієї багатоповерхівки збудовано сучасну модульну газову котельню. До цього люди роками потерпали від холоду в оселях, оскільки їхній шестипід’їзний дім розташований на великій відстані (близько 3,5 км) від котельні на вул. Панікахи, 33. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу міськради.
«Тому, щоб вирішити проблему недостатнього тепла у цьому будинку, вирішили збудувати автономну модульну газову котельню поруч із ним. Вона на 1,5 Гкал і опалюватиме лише цей дім, тобто понад 200 квартир. Відтак мешканці нарешті відчують якісне тепло у своїх оселях», – розповів заступник директора КП «Теплоенерго» Володимир Білан.
Мешканка одного із під’їздів багатоповерхівки по вул. Запорізьке шосе, 19 Людмила Костюченко радіє, що нарешті багаторічна проблема із теплом вирішена.
«Мешкаю у цьому домі вже 19 років. Оскільки будинок знаходиться на найбільшій відстані від котельні, ніж усі інші багатоповерхівки, у нас була проблема неякісного тепла. Плюс 15-17 градусів – це був максимум. У нас багато людей літнього віку, сімей із маленькими дітками. Грілися і духовкою, і обігрівачами, і пляшками з гарячою водою – хто як. Вдячні міській владі, особисто меру Борису Філатову, що нашу проблему почули і вирішили», – наголосила жінка.
Уже кілька опалювальних сезонів з якісним теплом і 17 багатоповерхівок ж/м Кротова. Раніше ці будинки опалювалися від ТЕС «Дніпрошина», яка відмовилася постачати тепло. Щоб мешканці не замерзли, міська влада вирішила на місці теплопункту на вул. Підмогильного,17 зробити повноцінну котельню і під’єднати до неї будинки.
«У цій котельні встановлено два нові сучасні котли, енергоощадне насосне обладнання. Крім того, замінили теплові мережі. Усі діагностичні випробування провели. Таким чином, мешканці будуть з якісним теплом у своїх домівках», – підкреслив Володимир Білан.
Загалом під час підготовки до опалювального сезону КП «Теплоенерго» з-поміж іншого замінило 10,3 км теплових мереж, капітально відремонтувало 27 котлів, відновило теплову ізоляцію на понад 36 км мереж тощо.
Довідка. КП «Теплоенерго» подає тепло у 3 442 житлові будинки, 159 дитячих садків та 205 закладів освіти, а також 78 лікувальних установ.