У Дніпрі підприємці відмовились вивішувати прапор України до свят

22.08.2019 11:30

У Дніпрі обурились вимогою вивісити прапор України до Дня Державного прапора й Дня Незалежності України. Вивісити на фасадах будівель синьо-жовті прапори від підприємців вимагає місцева влада, повідомила «Радіо Свобода» представниця одного з медичних центрів у середмісті Марина Коноваленко.

За її словами, відповідний припис принесли співробітники комунального підприємства «Благоустрій». Передбачається, що підприємці власним коштом мають придбати й вивісити прапори, каже жінка.

«Вісім років ніхто не вимагав від нас нічого вивішувати. Чому зараз ми маємо щось вивішувати? Ми сплачуємо податки. Для цього в місті мають виділятись кошти з бюджету. Це має бути централізовано й коштом місцевого бюджету. Є для цього комунальна організація – КП «Благоустрій. Для мене неприйнятна ця «обязаловка», мій партіотизм виявляється по-іншому», – сказала Марина Коноваленко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю