У Дніпрі оновлюють парк трамваїв

27.08.2020 18:08   -

У Дніпрі замінюють застарілі трамвайні вагони на переобладнані німецькі. Так, минулого року місто придбало 20 трамваїв, які працювали в  Німеччині. Наразі ці вагони перевозять пасажирів на 11 та 15 маршрутах.

Цього року комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» отримає ще 20 трамвайних вагонів із Лейпцигу. Перша партія в кількості 8 одиниць прибула до міста. Наразі їх адаптують до роботи на наших коліях. 

«Трамваї експлуатувалися в Лейпцигу. Вони працювали там менше 30 років. Їхня особливість — у плавному русі без ривків та економному використанні електроенергії. Ширина трамвайної колії в Лейпцигу 1,4 метри, в нас — трохи більша за 1,5. Тож нам потрібно адаптувати ці трамваї. Після переобладнання вони працюватимуть на 12 та 16 маршрутах. Планується випустити на 12 маршрут 6 вагонів вже до Дня міста», — розказав заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» міської ради Володимир Сусленков.

Трамваї переобладнують у міській  вагоноремонтній майстерні – єдиній в Україні, де виконують такі адаптаційні роботи. Після ремонту термін експлуатації таких вагонів подовжується на 10-15 років.

«Ми замінюємо трамвайні вісі, адаптуючи їх під нашу колію. Такий ремонт роблять тільки в нашому місті. Тут також переобладнують і кузови трамваїв. Спочатку їх миють, відчищають, шпаклюють та фарбують. Салон залишається в оригінальному вигляді. Щоб адаптувати один вагон повністю потрібно близько 8 днів. Після переобладнання кожен вагон проходить випробування, а вже потім випускається на маршрут», — розповів детальніше начальник вагоно-ремонтних майстерень Анатолій Цибулевський. 

Решта 12 трамваїв з Лейпцигу прибудуть  до міста наприкінці жовтня. Планується, що всі 20 вийдуть на маршрути вже до кінця року.

Категория: Новости, Общество

Теги: , , ,