У Дніпрі оголошено прийом заявок на співфінансування проєктів для мешканців ОСББ та ЖБК на 2023 рік

15.06.2022 14:02   -
У Дніпрі оголошено прийом заявок на співфінансування проєктів для мешканців ОСББ та ЖБК на 2023 рік

У Дніпрі вже зараз можна подавати заявки на участь у муніципальній програмі співфінансування проєктів для мешканців  будинків ОСББ та ЖБК на 2023 рік. Вона передбачає, що 75% вартості ремонтних робіт сплачується коштом міського бюджету і 25% — співвласників багатоквартирних будинків. Заявки необхідно подавати в електронному вигляді через сайт «Простір самоврядування»: http://osbb.dniprorada.gov.ua/

«Ми розуміємо, що багато співвласників поїхали з міста, і доволі складно проводити загальні збори. Тому рекомендуємо головам правління переглянути свої статути і, за можливості, на засіданні правління ухвалювати рішення про подання таких заявок у межах повноважень, наданих статутами. Тому, якщо є можливість, у статуті передбачити, що заявки на співфінансування подаються правлінням. Щоб не збирати загальні збори, рекомендуємо використовувати такий шлях в умовах роз’їзду співвласників», — розповів під час брифінгу 15 червня начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець. 

Він також зазначив: «До заяви додається дефектний акт, де вказано, який вид ремонтних робіт необхідно провести. Водночас  перевага залишатиметься за аварійними видами ремонтів (покрівлі, електромережі, сантехніка, ліфтове обладнання). А також додається рішення співвласників, тобто правління чи загальних зборів. Нині проводимо формування бюджетних запитів, щоб було достатньо часу і у співвласників підготувати ремонтні фонди для співфінансування і для закладання коштів у міському бюджеті на наступний рік».

Попри складні часи в країні, воєнний стан муніципальна програма співфінансування працює і голови правлінь ОСББ та ЖБК продовжують реалізовувати заявки цього року. 

«З початку 2022-го у будинках проведено 185 ремонтних робіт і до кінця року планується ще 300», — додав Владислав Макарець.