У Дніпрі на маршрут № 12 вийшли оновлені трамваї з Німеччини

20.10.2020 09:41   -

19 жовтня в Дніпрі на маршруті № 12 запустили оновлені трамваї, закуплені в Лейпцигу, – повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Вагони було реконструйовано, пофарбовано та адаптовано під міські колії. За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігоря Маковцева, на 12-му трамвайному маршруті повністю оновили рухомий склад.

«Наразі ми презентуємо оновлені трамвайні вагони, які працюватимуть на 12 міському маршруті. Їх привезли з Лейпцигу. Ці трамваї пройшли глибоку модернізацію. В наших ремонтно-слюсарних майстернях під них було зроблено нові вісі та колеса, таким чином вагони адаптували під ширину наших колій. Також було проведено відновлювальні роботи в кузовах, змінено колір вагонів. Тобто відсьогодні у Дніпрі на маршруті № 12 працюватимуть однотипні вагони у «лівреї» червоного кольору. Таким чином на цьому маршруті повністю оновлено рухомий склад трамваїв», – сказав Ігор Маковцев.

За словами заступника директора з експлуатації та перевезень КП “Дніпровський електротранспорт” Володимира Сусленкова, трамваї, які були раніше на 12 маршруті, експлуатувалися вже протягом майже 40-ка років. Тепер замість них працюватимуть більш сучасні та економічні.

«Вагони з Німеччини мають транзисторну систему керування, яка дозволяє під час гальмування повертати електроенергію назад у контактну мережу, це дозволяє економити. Вони зручні не тільки для пасажирів, а також і для водіїв. У салоні передбачені місця для людей з інвалідністю, для перевезення візочків та велосипедів», – зазначив Володимир Сусленков.

Загалом за останні два роки у Дніпрі оновили рухомий склад трамваїв на маршрутах №№ 11, 12 та 15.