У Дніпрі містяни різного віку об’єдналися, щоб висадити дерева для нового скверу

08.04.2021 13:10   -

8 квітня життєлюби з «Університету третього віку» та муніципального безкоштовного табору відпочинку «Золотий вік», школярі та просто ініціативні дніпряни розпочали висаджувати дерева для нового скверу у Новокодацькому районі. Це – продовження акції #Дніпро_квітучий, яку започаткували кілька років тому.

Із приходом весняного тепла у місті не лише прибирають вулиці, а й комплексно беруться за озеленення. 

«Дерева висаджували завжди, утім, нині ми зосереджені на тому, аби робити це централізовано – силами відповідних департаментів, небайдужих містян, бізнесу. Ця робота системна. Важливо, коли люди, наші земляки, також долучаються до цього», – сказав мер Дніпра Борис Філатов, який також долучився до акції з озеленення. Він додав, що замість старих аварійних дерев у місті завжди з’являється більше нових зелених насаджень. 

Новий сквер розташовується по вулиці Новоорловській, 1-А – біля НВК № 59. Символічно він має назву «Зв’язок поколінь», адже наймолодшому садівнику, який прийшов сюди із прабабусею, ще не виповнилося і 4 років. 

«Ми з Даміром прийшли. Це мій правнук. У нас таке садівництво вперше. Та чим більше буде дерев, тим краще – тому це важливо. Ми ж тут живемо, це наш район», – розповіла дніпрянка Любов Бринцева. 

Семикласниця Соня теж висаджує дерева вперше у житті. Дівчина переконана, що така праця буде корисною для всіх: «Ми робимо це, щоб було красиво, адже раніше тут лише вигулювали собак, і було постійно брудно. А тепер буде сад».

У сквері висадять клени, ясені та дуби.

«Район забруднений, тож потрібно більше дерев. Ми завжди долучаємося до всіх акцій нашого університету, і добре, що звернули увагу ще й на це питання», – переконана слухачка «Університету третього віку» Валентина Авілова. 

Загалом під час проведення акції #Дніпро_квітучий силами міської влади, представників громадськості, екосвідомого бізнесу та небайдужих дніпрян висадять понад 10 тис. дерев і кущів.