У Дніпрі майор Нацгвардії вимагав хабар у підлеглого

03.04.2024 10:37   -

У Дніпрі на отриманні неправомірної вигоди викрили майора Нацгвардії України. Офіцер запропонував своєму підлеглому включення до списку військовослужбовців, задіяних у здійсненні бойових завдань, а за це хотів щомісячно отримувати хабар до 10 тисяч гривень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Східного регіону.

Було встановлено, що начальник відділення по роботі з особовим складом батальйону, під час особистої бесіди повідомив військовослужбовцю вказаного підрозділу, що за грошову винагороду зможе здійснити вплив на командира батальйону щодо включення солдата до списку військовослужбовців, задіяних у здійсненні бойових (спеціальних) завдань. І йому буде нараховуватись додаткова винагорода у розмірі близько 15 тисяч гривень щомісячно. За це солдат повинен із суми, отриманої додаткової винагороди передавати офіцеру хабар у розмірі до 10 тисяч гривень за кожен місяць.

Солдат звернувся до працівників правоохоронного органу з відповідною заявою про вчинення злочину з боку майора НГУ. Правоохоронці викрили підозрюваного під час одержання коштів.

Офіцеру Нацгвардії повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України). Слідство триває.