У Дніпрі комплексно ремонтують вул. Олександра Кукурби. Роблять нову дорогу, тротуари, бордюри

12.06.2024 20:13   -

У Дніпрі продовжують застосовувати комплексний підхід до ремонту вулиць. Нині працюють на вулиці Олександра Кукурби, що на ж/м Сокіл. Це вулиця, по якій курсує громадський транспорт. Її ремонтують через аварійність асфальтового покриття.

«Це поточний (середній) ремонт дороги та тротуарного покриття. Ця вулиця — основний підʼїзний шлях до житломасиву Сокіл. По ній курсує громадський транспорт. Через аварійний стан покриття було вирішено його відремонтувати. Застосовуємо комплексний підхід. Тобто ремонтуємо не лише дорогу, а й тротуар. Він був тут досить вузьким. А у деяких місцях — взагалі відсутній. Тому завдяки незначному звуженню проїжджої частини зробили і пішохідні доріжки. Зараз їх асфальтують. Паралельно вкладають і новий асфальтобетон на дорозі. Перед проведенням робіт фахівці провели ревізію дощоприймальної мережі. Загальна площа ремонту — близько 12 тисяч квадратних метрів. Окрім того, замінюємо майже 3 км бордюрного каменю. Цілком ремонт на цій вулиці плануємо закінчити через десять днів з огляду на те, якою буде погода», — розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.
Він також додав, що з початку року подібний комплексний ремонт вже виконаний  на бульварі Слави, що на ж/м Сокіл-1 та на вул. Богдана Хмельницького. Ще 4 об’єкти — у процесі. Це, власне, вул. Олександра Кукурби, а також вул. Мільмана, пров. Орловський та вул. Холодильна.

Місцевий мешканець Микола Андрійович ремонт вулиці Олександра Кукурби
схвалює: «Дорога вже геть була в ямах, а  тротуарів майже не було. Взимку пересуватися було важко. Зараз нам все роблять: дорогу, гарні тротуари. Вдячні за це!».