У Дніпрі командира військової частини притягнуто до адмінвідповідальності за бездіяльність

31.08.2021 19:11   -

Командира однієї з військових частин Дніпропетровщини суд притягнув до адміністративної відповідальності за невиконання своїх посадових обов’язків, що призвело до розтрати майна. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Раніше прокурори Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері склали протокол про вчинення військового адміністративного правопорушення стосовно командира військової частини за фактом бездіяльності військової влади (ч. 2 ст. 172-16 КУпАП). Було встановлено, що у липні 2020 року офіцер не повідомив правоохоронні органи про кримінальне правопорушення, зокрема замах на викрадення дизельного палива військової частини у кількості понад 4,5 тис. кг, чим вчинив умисне невиконання військовою службовою особою покладених на нього службових обов’язків.

Рішенням Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області 26.08.2021 командира військової частини визнано винним у вчиненні військового адміністративного правопорушення та накладено на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2465 гривень.