У Дніпрі для Кривого Рогу виготовлять тролейбуси з білоруськими кузовами

10.09.2019 19:00

У Кривому Розі комунальне підприємство "Міський тролейбус" та ТОВ "Торговий Дім "Літан" уклали угоду на поставку 54 тролейбусів для міста.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Depo.Дніпро".

Гроші на тролейбуси були взяті у кредит в Європейського банку реконструкції та розвитку.

За словами представника ТОВ "Торговий Дім "Літан", у Кривий Ріг планується поставити тролейбуси "Дніпро Т203", виробництва "Південмашу".

"Ми приступили до підготовки виробництва машин. Використовуємо кузова мінського автозаводу. Контракт на першу партію – 9 одиниць - підписаний і ми зробимо все від нас залежне, щоб вона заїхала до міста у цьому році", – каже він.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю