У Дніпрі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували святкування до Дня захисників і захисниць України

11.10.2021 17:28   -
Автор:

11 жовтня у Дніпрі, у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували святкування до Дня захисників і захисниць України. Захід провели у дворі закладу. Там влаштували ярмарок дитячих поробок, приготування страв на вогні та пізнавально-патріотичну гру «Довіра-гарт».

«У підготовці брали участь усі, зокрема й самі діти. Тут прибирали майданчик, облаштовували його, готувалися до ярмарку тощо. Тепер тут проводимо веселе та пізнавальне святкування. Так ми об’єднуємо цікаве із корисним, привчаючи наших дітей бути активними учасниками та вкладати свою працю у загальну справу. Тобто допомагаємо дітям набути тих навичок, які можуть знадобитися у дорослому житті», – сказав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.

Окремою подією стало відкриття подової печі. Її спеціально для дітей будували майстри пічної справи з усієї України.

«Цього дня під час проведення свята ми відкриваємо подову піч, яку нам збудували наші друзі. Це перший такий проєкт, який реалізовано у нашому місті.  Діти дуже чекали на цей осередок тепла у нашому закладі та навіть вирішили дати їй ім’я, яке ми сьогодні разом оберемо з безлічі варіантів. Також сьогодні у цій печі ми вже готуємо страви для частування наших дітей та гостей», – розповіла директорка комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра»» Тетяна Науменко.

Локації для патріотичної гри облаштовували учні ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою.

«Ми привезли декілька локацій: збирання, розбирання зброї, майстер-клас з бойових мистецтв, військовий антураж. Так ми познайомимо наших юних захисників та захисниць з тим, як та за допомогою чого можна боронити нашу рідну землю у разі потреби», – розповів детальніше викладач-методист ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою Всеволод Костиря.

Вихованцям закладу сподобалося свято. Вони із задоволенням узяли у ньому участь.

«Це, мабуть, одне з найбільших свят, які у нас влаштовували. Для нас підготували багато цікавих локацій, наразі випробовують нову піч. Готують плов, тож ми чекаємо, коли зможемо спробувати цю страву. Дуже круті військові прийшли. Мені сподобався їхній виступ. Думаю, я запам’ятаю це свято надовго», – сказала вихованка центру «Довіра» Олена Севастенкова.