У Дніпрі діти ВПО безкоштовно отримують набори зимового одягу

28.09.2023 17:00   -

У місті Дніпро надається можливість безкоштовно отримати зимовий одяг для дітей до 3 років, який включає в себе курточку, шапку, шарф, рукавички, светр, спортивні штани, утеплені джинси, термобілизну, теплі шкарпетки та гумові чоботи. Цю допомогу видають у Дніпровському міському центрі соціальної допомоги.

Яна та її син Єгор переїхали до Дніпра з міста Щастя (Луганська область) минулого року. Інформацію про можливість отримання безкоштовного одягу вони дізналися під час заходу, організованого однією з благодійних організацій.

«Одяг завжди потрібний. Дитина швидко росте, тож такий комплект зайвим точно не буде. Ми вже встигли приміряти дещо, підійшло все, окрім шапки, – вона замала. Але нічого, в нас є знайомі з дітьми, подаруємо їм», – поділилась Яна.

 Комплекти зимового одягу надійшли до Дніпра від міжнародного фонду UNICEF за підтримки Міністерства реінтеграції України.

 «Торік ми отримали 2426 наборів одягу від  UNICEF. Роздали більше ніж 1440. Весь одяг новий та високоякісний», – розповіла Ольга Кохан, провідна фахівчиня із соціальної роботи Дніпровського міського центру соціальних служб.

Подати заявку на отримання одягу можна за телефонами Міського центру соціальних служб: (056) 785-73-60, (067) 200-40-62. При отримані набору при собі потрібно мати довідку ВПО одного з батьків та дитини. А також паспорт, індивідуальний податковий номер та свідоцтво про народження дитини.