У Дніпрі демонтували незаконний окремий вхід у квартиру на другому поверсі багатоповерхівки

08.05.2019 16:15

У Дніпрі власник квартири на другому поверсі багатоповерхівки на проспекті Слобожанському, 12, зробив собі окремий вхід до житла та незаконно встановив сходи до помешкання. 8 травня ковану конструкцію демонтували. За словами начальника Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслана Мороза, сходи виявили його підлеглі. 

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«Коли хочеться бути кращим, ніж інші, але розуму стало тільки на те, щоб наплювати на сусідів, по-багатому зробити собі окремий вхід у квартиру. Ну і, звісно ж, незаконно. З розрахунком, що грошей вистачить не тільки на ковані сходи, а й на те, щоб вирішити питання з міською владою. А зась. Час уже не той», – написав Руслан Мороз на своїй сторінці у Facebook.

Раніше працівники інспекції вручили власнику квартири припис про надання дозвільних документів на розміщення сходів на прибудинковій території  і про самостійний демонтаж. Чоловік мав місяць, щоб виконати вимоги, однак не зробив цього. Тому сходи прибрали примусово. 

Під час демонтажу власник телефонував комусь, ймовірно, щоб припинити роботи. Крім цього, він вже намагався владнати питання з окремим входом через знайомих депутатів обласної та міської рад. Однак у мерії до незаконних наливайок і пунктів прийому металобрухту, а й подібних прибудов, адже місто має бути зручним для всіх його мешканців. Так, мер Борис Філатов неодноразово наголошував, що дім для дніпровців не повинен закінчуватися на порозі їхніх квартир. 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю