Третій етап «Бюджету участі» буде проходити цієї осені, – депутат

23.04.2018 12:30   -
Автор:

19-го квітня проходило публічне обговорення щодо змін до положення про «Бюджет участі». Третій етап конкурсу буде проходити цієї осені і зараз готуються зміни щоб проект пройшов краще, ніж попередні, сказав депутат Дніпровської міськради Олександр Купрієнко.
Про це він розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».
«Під час перших етапів минулого року було багато нюансів, і ми зрозуміли, де є у нас білі плями, де є огріхи, де є речі, які не прописані і механізми яких заважають нам більш якісно їх виконувати. Тому для більш якісного реалізації третього етапу, та й здійснення попередніх проектів, ми змінюємо положення. Так, як це громадський бюджет, то повинно бути і громадське обговорення. Він має пройти опрацювання з авторами», – зазначив він.
19 квітня профільний департамент та автори обговорювали це нове положення. Це був перший раунд обговорень, буде ще другий та третій.
«Бюджет поки незмінний – 16 млн грн. Третій етап буде реалізовуватись у 2019 році і буде фінансуватись також у 2019 році. Я думаю, що за результатам реалізації другого етапу у 2018, ми подивимося на проекти, що увійшли, і я хочу звертатись до депутатів, до виконавчих органів, щоб ми збільшували цей бюджет, але це залежить від активності громадян», – сказав депутат.