Тимошенко зробила важливу заяву про співпрацю з Зеленським

11.06.2019 20:15

Партія «Батьківщина» у Верховній Раді нового скликання готова працювати в коаліції разом з «Слугою народу» та іншими політичними силами, налаштованими на євроінтеграцію України.

Така заява пролунала від Юлії Тимошенко, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на «ВusinessUA».

«Наша команда налаштована в новому парламенті йти в коаліцію з новим президентом, з іншими демократичними проєвропейськими силами. І більш того, ми цієї коаліції готові запропонувати дуже сильний план, а головне - зробити все, щоб цей план став реальністю», - підкреслила Тимошенко. Також політик зазначила, що тим політичним силам, які мають всі шанси пройти до Верховної Ради, потрібно об'єднатися ще під час виборчої кампанії. Тимошенко запевняє, що ці партії повинні зробити все можливе, щоб мастодонти не пройшли на мажоритарних округах.

Мова йде про три політичні сили - «Слуга народу», «Голос» і «Батьківщина». Потрібно відзначити, що якщо дострокові парламентські вибори пройдуть в Україні 21 липня, результати голосування Центрвиборчком оголосить до 5 серпня. В цьому випадку перше засідання парламенту нового скликання має пройти не пізніше 9 вересня.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю