Тимошенко знову підловили на брехні

24.06.2019 13:00

До парламентських виборів, якщо розпуск парламенту буде визнано Конституційним судом, залишився місяць. Передвиборча боротьба загострюється і лідери партій все частіше з’являються на політичних ток-шоу. Зрозуміло, що кожен намагається донести переваги саме своєї програми розвитку України. Але методи доведення своєї правоти не завжди правдиві – політики починають частіше маніпулювати, брехати і перебільшувати. Серед найбрехливіших українських політиків як завжди найпочестніше перше місце посіла лідерка "Батьківщини" Тимошенко Юлія Володимирівна.

Про повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на оперативні данні "voxukraine".

Заяви Тимошенко:

Неправда

«Коли я вперше прийшла прем’єр-міністром, я вперше ввела допомогу на народження дитини. І це були дуже суттєві допомоги: $1000, $2000, $3000. І одноразово ми виплачували».

Вперше Юлія Тимошенко була прем’єр-міністром у 2005 році.

Виплати при народженні дитини існували і до її прем’єрства. Це були одноразові виплати у розмірі двох прожиткових мінімумів (далі – ПМ). У 2005 році прожитковий мінімум становив 423 грн. Отже розмір виплати при народженні дитині мав становити 846 грн, або $165 (за офіційним курсом 5,12 грн/$).

Після внесених змін, розмір виплати при народженні дитини збільшився до 22,6 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років (376 грн у 2005 році). Виплата здійснювалась так:

  • спочатку одноразово виплачувалось 9 ПМ, або 3384 грн ($660);
  • решта суми – 13,6 ПМ, або 5113,6 грн ($998,75) – виплачувалась протягом 12 місяців.

Тобто за Тимошенко справді було суттєво збільшено розмір допомоги по народженню дитини, але виплат у $1-3 тис. бути не могло. Варто також зауважити, що збільшення виплат було виконанням програми новообраного президента Ющенка.

Можливо, Юлія Тимошенко мала на увазі часи свого другого прем’єрства, коли розмір виплат при народженні дитини став ще більшим. Вдруге Тимошенко була прем’єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року.

З 31 грудня 2007 року допомога при народженні дитини надавалась у розмірі:

  • 12240 гривень – на першу дитину,  
  • 25000 гривень – на другу дитину,
  • 50000 гривень – на третю і кожну наступну дитину.  

Офіційний курс гривні до долара США у 2008 році становив 5,26 грн/$. Виплата допомоги здійснювалась одноразово при народженні першої дитини в сумі 4800 гривень ($912), другої дитини – 4840 гривень ($920), третьої та наступної дитини – 5000 гривень ($950).

Решта суми на першу дитину виплачувалась протягом наступних 12 місяців (620 грн, або $117 щомісяця), на другу дитину – 24 місяців (840 грн, або $160 щомісяця), на третю і наступну дитину – 36 місяців (1250 грн, або $237 щомісяця) рівними частинами.

Але після 2008 року гривня девальвувала, і в 2009 році курс був уже 7,79 грн/$. При цьому розмір виплат при народженні дитини (у гривнях) не змінився, а у доларах – зменшився. Виплати так і не збільшились до кінця другого прем’єрства Тимошенко.

Чи взагалі є сенс перераховувати ці дані в долари? Частково – бо багато товарів для малюків імпортні, і ціна на них виросла після девальвації гривні.

Отже, Тимошенко каже неправду, тому що однаразовий розмір виплат за обидва її прем’єрства ніколи не перевищував $1000. Лише сукупний розмір виплат досягав та інколи перевищував цей рівень.

Без вердикту

«У вересні місяці у нас наступає піковий обсяг повернення зовнішнього боргу – майже $2 млрд. Це десь приблизно більше 50 млрд грн, 54 – це страшні гроші».

З одного боку, саме у вересні Україні потрібно заплатити МВФ $1,9 млрд – 58,5 млрд грн за даними Міністерства фінансів. Це справді найбільша виплата за зовнішнім боргом, що залишилася Україні з моменту цього виступу Тимошенко до кінця 2019 року.

З іншого ж боку, Тимошенко не каже, що найбільшу виплату за державним боргом протягом року країна уже пройшла у травні – тоді ми заплатили кредиторам 77,8 млрд грн або $2,95 млрд (за офіційним курсом 26,37 грн/$).

Через те, що спікер точно не називає проміжок, за який ці виплати є піковими, ми залишаємо цю цитату без вердикту.

Правда

«У нас системно весь рік недофінансовується 50% на нашу систему охорони здоров’я. У нас немає достатньо ліків в лікарнях».

За даними МОЗ, закупівля ліків за державний кошт фінансується лише на 45% від потреби. Згідно з розрахунками VoxCheck, ліки для дорослих хворих на онкологію минулого року були профінансовані на 28%, ліки для дітей – на 67%. Ліки для хворих на серцево-судинні захворювання – на 30%. Тобто дійсно наявне серйозне недофінансування принаймні цих напрямків (у 2017-2019 роках на закупівлю ліків виділяються однакові суми – по 5,9 млрд грн щороку).

Водночас, МОЗ намагається знайти рішення цієї проблеми. Так, у 2017 році запустили програму «Доступні ліки», за якою люди з ССЗ можуть отримувати визначений перелік ліків безкоштовно або зі значною знижкою. Ця програма спрямована на профілактику гострих станів. Також міністерство почало перенаправляти кошти з інших програм на лікування онкохворих. 2019 року через переспрямування коштів з інших програм фінансування за програмою дорослої онкології має зрости на 10%. Крім цього, міжнародні організації, що займаються закупівлею ліків останні кілька років, змогли зекономити значний обсяг коштів (до 40%) – отже, з’явилася можливість закупити більше ліків.

Відтак недофінансування онкології та ССЗ справді має місце. Але варто також зважати на те, що:

головна причина цього – хронічна нестача коштів у бюджеті України на фінансування усіх потреб медицини (а не медреформа);

МОЗ намагається знайти рішення проблеми браку коштів через переспрямування грошей з інших програм, де вдалося заощадити;

медична реформа спрямована, зокрема, на підвищення ефективності використання наявних коштів, а отже сприяє покращенню фінансової спроможності медицини.

Неправда

«Якщо законами України зафіксований мінімальний середній прожитковий рівень 4117 грн, а пенсіонери отримують трошки більше 1000 і нижче 2000 – 71% таких пенсіонерів в країні».

Мінімальна пенсія в Україні відповідає прожитковому мінімуму для осіб, які втратили працездатність. У 2019 році він становить: з 1 січня 2019 року – 1497 гривень, з 1 липня – 1564 гривні, з 1 грудня – 1638 гривень.

Згідно зі звітом ПФУ за 2018 рік, пенсії у розмірі до 1400 грн отримує 0,7% пенсіонерів, 1401-1500 грн – 18,3% пенсіонерів і 1501-2000 грн – 33% пенсіонерів. Таким чином, 52% пенсіонерів отримує пенсії менше 2000 грн.

Без вердикту 

«За обрахунками деяких міжнародних структур, які переймаються трудовими ресурсами, у нас з вами кожну хвилину з України виїжджає двоє людей жити в іншу країну».

Такі розрахунки справді існують, але робить їх не міжнародна структура, а ось цей ресурс – Ukrainianpeopleleaks.com.

На сайті не вказано ані методологію, ані організацію, яка робить ці розрахунки. Єдине – що розрахунки базуються на заяві міністра закордонних справ Павла Клімкіна про те, що з України щомісяця виїжджає більше 100 тис. осіб. Оскільки перевірити дані з заяви Клімкіна з відкритих джерел неможливо, а також незрозуміло, міністр мав на увазі тимчасовий виїзд чи еміграцію назавжди – ми залишаємо цю цитату без вердикту.  

Неправда

«Тільки президент прийняв інавгурацію, всі ці люди (міністри закордонних справ та оборони, генпрокурор – ред.) мусили покласти заяву про відставку, а президент внести нові кандидатури на подання. І парламент зобов’язаний по Конституції за це проголосувати».

Законодавство не зобов’язує генерального прокурора та міністрів оборони та закордонних справ складати повноваження при вступі на посаду нового президента. Так само новий президент не зобов’язаний призначати нових осіб на згадані посади.

Стаття 85 Конституції відносить призначення та звільнення міністрів оборони та закордонних справ (пункт 12) та генерального прокурора (пункт 25) до повноважень Верховної Ради (за поданням президента), проте голосувати за пропозицію президента Конституція депутатів не зобов’язує.

Правда

«Вже сьогодні Світовий банк сказав, що ми відстали від Польщі на 50 років. І що якщо в такому темпі, як сьогодні ми будемо працювати, нам 50 років потрібно, щоб догнати Польщу. У мене питання, а де через 50 років Польща буде?»

Світовий банк справді заявляв, що за наявних темпів розвитку Україні знадобиться понад 50 років, щоб досягти рівня доходів сьогоднішньої Польщі.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень       п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), суму коштів або вартість майна, переданих платником ПДФО у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

Норми встановлені п.п. 166.3.2 п. 166.3 ст. 166 ПКУ.

Згідно із п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником ПДФО витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

При цьому, ст. 729 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року           № 435-IV із змінами (далі – ЦКУ) передбачено, що пожертвою є дарування нерухомих та рухомих речей, зокрема грошей та цінних паперів, особам, встановленим частиною першою ст. 720 ЦКУ, для досягнення ними певної, наперед обумовленої мети.

Договір про пожертву є укладеним з моменту прийняття пожертви.

До договору про пожертву застосовуються положення про договір дарування, якщо інше не встановлено законом.

Таким чином, для отримання фізичною особою права на податкову знижку у разі надання нею пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям одним із підтверджуючих документів, які необхідно надати платнику ПДФО контролюючому органу, є копія договору про пожертву.

 

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 18.03.2020, підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено, зокрема п. 524.

Відповідно до п. 524 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ не нараховується та не сплачується за період з 01 березня по 30 квітня 2020 року плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності.

При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які відповідно до   п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову деклараціюз плати за землю, мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання із сплатити плату за землю за відповідні місяці.

Фізичним особам – платникам плати за землю перерахунок здійснюється контролюючим органом.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) доводить до відома платників, що на період дії карантину та в умовах введення на Дніпропетровщині надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах з 23.03.2020 здійснюється у режимі онлайн та за попереднім записом за телефонами виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Звертаємо увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг і строків надання цих послуг. Після припинення надзвичайної ситуації та карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Закликаємо платників: користуйтеся дистанційними формами комунікації, не відвідуйте податкові органи та максимально використовуйте електронні сервіси ДПС, що розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України:

- електронний кабінетhttps://cabinet.tax.gov.ua/ ;

- електронна звітністьhttps://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/ .

Вхід до Електронного кабінету здійснюється також через офіційний вебпортал ДПС України.

Скориставшись Електронним кабінетом, ви зможете сплатити визначені податкові зобов’язання, подати звітність або отримати інформацію не відвідуючи податкові ограни.

Нагадуємо, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Якщо у вас відсутній електронний цифровий підпис, звертаємо увагу, на можливість отримання його онлайн, зокрема через Приват24.

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платникам слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/ .

Користуючись субсайтом ГУ ДПС «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» (далі – субсайт), платники мають можливість отримати необхідну інформацію.

Проконсультуватись з фахівцями податкової служби платники можуть за допомогою Інтернету, надіславши повідомлення на офіційні скриньки ГУ ДПС, та за номерами телефонів, а саме:

- перелік контактної інформації Головного управління ДПС у Дніпропетровській області розміщений за посиланнямhttps://dp.tax.gov.ua/kontakti/ або на субсайті у рубриці «Контакти»;

- контактні дані управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (поштова адреса, контакти, електронна адреса, зокрема для подання запиту на публічну інформацію та письмових звернень громадянами) розміщені за посиланнямhttps://dp.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/.

 

Звертаємо увагу на наступні електронні адреси поштових скриньок:

► електронна адреса для направлення листів:dp.official@tax.gov.ua ;

► електронна адреса для направлення запитів на публічну інформацію:dn.publik436@tax.gov.ua ;

► електронна адреса, за якою громадянин може викласти своє звернення:dp.zvern436@tax.gov.ua ;

► електронна адреса для представників засобів масової інформації:dp.presa@tax.gov.ua .

 

Ми надаємо послуги виключно дистанційними комунікаційними засобами у зв’язку із запровадженням у регіоні надзвичайної ситуації та введенням карантину.

Сподіваємось на ваше розуміння.

Дотримуючись правил безпеки у непростій ситуації, ви максимально себе захищаєте!

Податківці Дніпропетровщини бажають усім міцного здоров’я!

 

Подробнее

Днями відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Перевага подання звітності в електронному вигляді».

На питання платників відповіла начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Алла Свірська.

Питання 1. Які переваги подання податкової звітності в електронному вигляді?

Відповідь:Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби, зокрема платники податків отримують:

-економію робочого часу;

-немає необхідності відвідувати податкову інспекцію;

-економію власних коштів на придбання звітних документів;

-оперативне оновлення версій документів звітності;

-гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок;

-звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням кваліфікованого електронного підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання;

-підтвердження доставки звітності (податковий орган надсилає квитанції про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв’язку);

- конфіденційність інформації;

- суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податку;

-можливість проведення звірки щодо платежів та відстеження наявності податкового боргу в електронному вигляді.

Питання 2. Яким чином платник податків набуває статусу суб’єкта електронного документообігу?

Відповідь:Для набрання статусу суб’єкта електронного документообігу та користування сервісами електронного кабінету, платнику податків необхідно:

-отримати кваліфікований електронний підпис у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, банку та інших установах;

-зареєструватися користувачем електронного кабінету, розміщеного на сайті ДПС України, за допомогою отриманого кваліфікованого електронного підпису;

- надіслати засобами електронного зв’язку Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів;

- після отримання підтвердження про приєднання до системи електронного документообігу – платник податків набуває статусу суб’єкта електронного документообігу та має можливість користуватися сервісами електронного кабінету.

Питання 3. Які умови та режим роботи сервісу «Електронний кабінет»?

Відповідь: Хочу звернути увагу на функціонування сервісу «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua/), яким можливо скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, сервіс працює безкоштовно.

Питання 4. Що є підтвердженням про прийняття або відмову у прийнятті електронного документу?

Відповідь: Друга квитанція є підтвердженням про прийняття (реєстрацію) або повідомленням про неприйняття в контролюючому органі електронного документа. В другій квитанції зазначаються реквізити прийнятого (зареєстрованого) або неприйнятого (із зазначенням причини) електронного документа, результати обробки в контролюючому органі (дата та час прийняття або неприйняття, реєстраційний номер, дані про автора та підписувача електронного документа та автора квитанції).

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю