Тимошенко знову підловили на брехні

24.06.2019 13:00

До парламентських виборів, якщо розпуск парламенту буде визнано Конституційним судом, залишився місяць. Передвиборча боротьба загострюється і лідери партій все частіше з’являються на політичних ток-шоу. Зрозуміло, що кожен намагається донести переваги саме своєї програми розвитку України. Але методи доведення своєї правоти не завжди правдиві – політики починають частіше маніпулювати, брехати і перебільшувати. Серед найбрехливіших українських політиків як завжди найпочестніше перше місце посіла лідерка "Батьківщини" Тимошенко Юлія Володимирівна.

Про повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на оперативні данні "voxukraine".

Заяви Тимошенко:

Неправда

«Коли я вперше прийшла прем’єр-міністром, я вперше ввела допомогу на народження дитини. І це були дуже суттєві допомоги: $1000, $2000, $3000. І одноразово ми виплачували».

Вперше Юлія Тимошенко була прем’єр-міністром у 2005 році.

Виплати при народженні дитини існували і до її прем’єрства. Це були одноразові виплати у розмірі двох прожиткових мінімумів (далі – ПМ). У 2005 році прожитковий мінімум становив 423 грн. Отже розмір виплати при народженні дитині мав становити 846 грн, або $165 (за офіційним курсом 5,12 грн/$).

Після внесених змін, розмір виплати при народженні дитини збільшився до 22,6 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років (376 грн у 2005 році). Виплата здійснювалась так:

  • спочатку одноразово виплачувалось 9 ПМ, або 3384 грн ($660);
  • решта суми – 13,6 ПМ, або 5113,6 грн ($998,75) – виплачувалась протягом 12 місяців.

Тобто за Тимошенко справді було суттєво збільшено розмір допомоги по народженню дитини, але виплат у $1-3 тис. бути не могло. Варто також зауважити, що збільшення виплат було виконанням програми новообраного президента Ющенка.

Можливо, Юлія Тимошенко мала на увазі часи свого другого прем’єрства, коли розмір виплат при народженні дитини став ще більшим. Вдруге Тимошенко була прем’єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року.

З 31 грудня 2007 року допомога при народженні дитини надавалась у розмірі:

  • 12240 гривень – на першу дитину,  
  • 25000 гривень – на другу дитину,
  • 50000 гривень – на третю і кожну наступну дитину.  

Офіційний курс гривні до долара США у 2008 році становив 5,26 грн/$. Виплата допомоги здійснювалась одноразово при народженні першої дитини в сумі 4800 гривень ($912), другої дитини – 4840 гривень ($920), третьої та наступної дитини – 5000 гривень ($950).

Решта суми на першу дитину виплачувалась протягом наступних 12 місяців (620 грн, або $117 щомісяця), на другу дитину – 24 місяців (840 грн, або $160 щомісяця), на третю і наступну дитину – 36 місяців (1250 грн, або $237 щомісяця) рівними частинами.

Але після 2008 року гривня девальвувала, і в 2009 році курс був уже 7,79 грн/$. При цьому розмір виплат при народженні дитини (у гривнях) не змінився, а у доларах – зменшився. Виплати так і не збільшились до кінця другого прем’єрства Тимошенко.

Чи взагалі є сенс перераховувати ці дані в долари? Частково – бо багато товарів для малюків імпортні, і ціна на них виросла після девальвації гривні.

Отже, Тимошенко каже неправду, тому що однаразовий розмір виплат за обидва її прем’єрства ніколи не перевищував $1000. Лише сукупний розмір виплат досягав та інколи перевищував цей рівень.

Без вердикту

«У вересні місяці у нас наступає піковий обсяг повернення зовнішнього боргу – майже $2 млрд. Це десь приблизно більше 50 млрд грн, 54 – це страшні гроші».

З одного боку, саме у вересні Україні потрібно заплатити МВФ $1,9 млрд – 58,5 млрд грн за даними Міністерства фінансів. Це справді найбільша виплата за зовнішнім боргом, що залишилася Україні з моменту цього виступу Тимошенко до кінця 2019 року.

З іншого ж боку, Тимошенко не каже, що найбільшу виплату за державним боргом протягом року країна уже пройшла у травні – тоді ми заплатили кредиторам 77,8 млрд грн або $2,95 млрд (за офіційним курсом 26,37 грн/$).

Через те, що спікер точно не називає проміжок, за який ці виплати є піковими, ми залишаємо цю цитату без вердикту.

Правда

«У нас системно весь рік недофінансовується 50% на нашу систему охорони здоров’я. У нас немає достатньо ліків в лікарнях».

За даними МОЗ, закупівля ліків за державний кошт фінансується лише на 45% від потреби. Згідно з розрахунками VoxCheck, ліки для дорослих хворих на онкологію минулого року були профінансовані на 28%, ліки для дітей – на 67%. Ліки для хворих на серцево-судинні захворювання – на 30%. Тобто дійсно наявне серйозне недофінансування принаймні цих напрямків (у 2017-2019 роках на закупівлю ліків виділяються однакові суми – по 5,9 млрд грн щороку).

Водночас, МОЗ намагається знайти рішення цієї проблеми. Так, у 2017 році запустили програму «Доступні ліки», за якою люди з ССЗ можуть отримувати визначений перелік ліків безкоштовно або зі значною знижкою. Ця програма спрямована на профілактику гострих станів. Також міністерство почало перенаправляти кошти з інших програм на лікування онкохворих. 2019 року через переспрямування коштів з інших програм фінансування за програмою дорослої онкології має зрости на 10%. Крім цього, міжнародні організації, що займаються закупівлею ліків останні кілька років, змогли зекономити значний обсяг коштів (до 40%) – отже, з’явилася можливість закупити більше ліків.

Відтак недофінансування онкології та ССЗ справді має місце. Але варто також зважати на те, що:

головна причина цього – хронічна нестача коштів у бюджеті України на фінансування усіх потреб медицини (а не медреформа);

МОЗ намагається знайти рішення проблеми браку коштів через переспрямування грошей з інших програм, де вдалося заощадити;

медична реформа спрямована, зокрема, на підвищення ефективності використання наявних коштів, а отже сприяє покращенню фінансової спроможності медицини.

Неправда

«Якщо законами України зафіксований мінімальний середній прожитковий рівень 4117 грн, а пенсіонери отримують трошки більше 1000 і нижче 2000 – 71% таких пенсіонерів в країні».

Мінімальна пенсія в Україні відповідає прожитковому мінімуму для осіб, які втратили працездатність. У 2019 році він становить: з 1 січня 2019 року – 1497 гривень, з 1 липня – 1564 гривні, з 1 грудня – 1638 гривень.

Згідно зі звітом ПФУ за 2018 рік, пенсії у розмірі до 1400 грн отримує 0,7% пенсіонерів, 1401-1500 грн – 18,3% пенсіонерів і 1501-2000 грн – 33% пенсіонерів. Таким чином, 52% пенсіонерів отримує пенсії менше 2000 грн.

Без вердикту 

«За обрахунками деяких міжнародних структур, які переймаються трудовими ресурсами, у нас з вами кожну хвилину з України виїжджає двоє людей жити в іншу країну».

Такі розрахунки справді існують, але робить їх не міжнародна структура, а ось цей ресурс – Ukrainianpeopleleaks.com.

На сайті не вказано ані методологію, ані організацію, яка робить ці розрахунки. Єдине – що розрахунки базуються на заяві міністра закордонних справ Павла Клімкіна про те, що з України щомісяця виїжджає більше 100 тис. осіб. Оскільки перевірити дані з заяви Клімкіна з відкритих джерел неможливо, а також незрозуміло, міністр мав на увазі тимчасовий виїзд чи еміграцію назавжди – ми залишаємо цю цитату без вердикту.  

Неправда

«Тільки президент прийняв інавгурацію, всі ці люди (міністри закордонних справ та оборони, генпрокурор – ред.) мусили покласти заяву про відставку, а президент внести нові кандидатури на подання. І парламент зобов’язаний по Конституції за це проголосувати».

Законодавство не зобов’язує генерального прокурора та міністрів оборони та закордонних справ складати повноваження при вступі на посаду нового президента. Так само новий президент не зобов’язаний призначати нових осіб на згадані посади.

Стаття 85 Конституції відносить призначення та звільнення міністрів оборони та закордонних справ (пункт 12) та генерального прокурора (пункт 25) до повноважень Верховної Ради (за поданням президента), проте голосувати за пропозицію президента Конституція депутатів не зобов’язує.

Правда

«Вже сьогодні Світовий банк сказав, що ми відстали від Польщі на 50 років. І що якщо в такому темпі, як сьогодні ми будемо працювати, нам 50 років потрібно, щоб догнати Польщу. У мене питання, а де через 50 років Польща буде?»

Світовий банк справді заявляв, що за наявних темпів розвитку Україні знадобиться понад 50 років, щоб досягти рівня доходів сьогоднішньої Польщі.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

За ініціативою Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) відбулася спільна нарада керівників ГУ ДПС та  Південно - Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).  

Одним із актуальних напрямків роботи органів ДПС є, зокрема взаємодія з органами виконавчої служби з питання стягнення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Незважаючи на позитивну тенденцію по скороченню заборгованості з єдиного внеску, станом на початок поточного року по платниках м. Дніпра сума боргу складає понад 400 млн грн.

Найбільші суми боргу з єдиного внеску серед районів м. Дніпра зосереджені у Новокодацькому, Індустріальному і Самарському районах. Питома вага – 67%  припадає на фізичних осіб, решта - юридичні особи.

Протягом 2019 року ГУ ДПС передано до територіальних підрозділів державної виконавчої служби понад 30 тисяч вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

За 2019 рік надходження єдиного внеску в рахунок погашення заборгованості склали понад 166 млн грн, в тому числі: після виставлення вимог органами ДПС – 134 млн грн (або 81 %), решта – за результатами роботи органів Державної виконавчої служби – 32 млн грн (або 19 %), що на  6 млн грн більше ніж у 2018 році. 

Захід пройшов конструктивно, за результатами наради вирішено продовжувати співпрацю.

 

Подробнее

Питання 1. Чи є правомірним вилучення податківцями готівки з каси боржника у рахунок погашення його податкового боргу?

Відповідь: Відповідно до ст. 95 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх   недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги. Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 95.4 ст. 95 Кодексу).

Питання 2. За яких умов контролюючий орган має право здійснити погашення податкового боргу шляхом продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі?

Відповідь: Погашення податкового боргу платника податків здійснюється на підставі рішення суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі та прийнятого на його підставі рішення контролюючого органу шляхом продажу майна платника податків на публічних торгах та/або торгівельними організаціями в порядку, визначеному підпунктами 95.7 – 95.21 ст. 95 Кодексу.

Питання 3. Чи може фізична особа - громадянин, не зареєстрований суб’єктом господарювання, переглянути інформацію про наявність податкового боргу?

Відповідь: Фізична особа – громадянин, не зареєстрована суб’єктом господарювання, у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків. Вхід до Електронного кабінету здійснюється через офіційний вебпортал ДПС.

При зверненні до зазначеного меню Електронного кабінету відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по відкритих інтегрованих картках платника. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, що сертифікований у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Питання 4. Де розміщується інформація про перелік майна, яке перебуває у податковій заставі та підлягає продажу на аукціонах, а також про місце та час проведення таких аукціонів?

Відповідь: Під час продажу майна на товарних біржах контролюючий орган укладає відповідний договір з брокером (брокерською конторою), який вчиняє дії з продажу такого майна за дорученням контролюючого органу на умовах найкращої цінової пропозиції.

Інформація про перелік майна платників податків, призначеного для продажу, та про час та умови проведення торгів оприлюднюється відповідною біржею. Організатор аукціону оприлюднює оголошення у засобах масової інформації та на власній вебсторінці. Також інформація щодо укладених договорів-доручень на реалізацію майна підприємств –боржників з уповноваженими організаціями та перелік такого майна розміщується у рубриці «Переліки» на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України (www.tax.gov.ua).

Питання 5. Чи потрібно сплачувати ЄСВ «неробочому» ФОП?

Відповідь: Так, єдиний внесок потрібно платити усім ФОП незалежно від системи оподаткування та наявності доходу, при цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (у 2020 році – 1039 грн 06 коп.).

Тож, до тих пір, доки фізична особа – підприємець зареєстрований в Єдиному державному реєстрі, йому будуть нараховуватись суми єдиного внеску (22 % від мінімальної заробітної плати щомісячно).

 

 

Подробнее

Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз’яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв’язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

«Мета цієї інформаційно - роз’яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року» - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

Підчас заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

Подробнее

Державна податкова служба України приділяє значну увагу дотриманню суб’єктами господарювання правил обігу підакцизних товарів.

Так, 10 лютого 2020 року співробітники ГУ ДПС у м. Києві провели фактичну перевірку на складах одного з оптових реалізаторів лікеро-горілчаної продукції. У ході перевірки податківці виявили алкогольну продукцію відомої торгової марки з марками акцизного податку із зазначенням ставок, що не відповідають чинним. Як наслідок, податковою міліцією ГУ ДФС у м. Києві було вилучено 10 080 пляшок горілки.

Зазначимо, що працівники Державної податкової служби, починаючи з січня 2020 року, проводять планові заходи у мережах роздрібної торгівлі щодо виявлення в обігу підакцизної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Загалом з початку року податківці здійснили 17 фактичних перевірок, у ході яких виявили порушення та застосували штрафні санкції на загальну суму 538 тис. гривень. За встановленими фактами незаконної реалізації Державна податкова служба додатково ініціюватиме перевірку підприємств-виробників алкогольної продукції.

«Податкова посилює боротьбу з тіньовим ринком лікеро-горілчаної продукції. Це лише початок. І ми не зупинимося допоки не наведемо порядок у цій сфері. Ті, хто торгують контрафактом, повинні зрозуміти, що ми не дозволимо обкрадати бюджет», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

Державна податкова служба України приділяє значну увагу дотриманню суб’єктами господарювання правил обігу підакцизних товарів.

Так, 10 лютого 2020 року співробітники ГУ ДПС у м. Києві провели фактичну перевірку на складах одного з оптових реалізаторів лікеро-горілчаної продукції. У ході перевірки податківці виявили алкогольну продукцію відомої торгової марки з марками акцизного податку із зазначенням ставок, що не відповідають чинним. Як наслідок, податковою міліцією ГУ ДФС у м. Києві було вилучено 10 080 пляшок горілки.

Зазначимо, що працівники Державної податкової служби, починаючи з січня 2020 року, проводять планові заходи у мережах роздрібної торгівлі щодо виявлення в обігу підакцизної продукції з порушенням норм чинного законодавства.

Загалом з початку року податківці здійснили 17 фактичних перевірок, у ході яких виявили порушення та застосували штрафні санкції на загальну суму 538 тис. гривень. За встановленими фактами незаконної реалізації Державна податкова служба додатково ініціюватиме перевірку підприємств-виробників алкогольної продукції.

«Податкова посилює боротьбу з тіньовим ринком лікеро-горілчаної продукції. Це лише початок. І ми не зупинимося допоки не наведемо порядок у цій сфері. Ті, хто торгують контрафактом, повинні зрозуміти, що ми не дозволимо обкрадати бюджет», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю