Тільки після рішення комісії — видалення аварійних дерев на території комунальних закладів освіти
У Дніпрі омолоджують здорові дерева та спилюють аварійні. Кипить робота по всьому місту, зокрема й у школах. Роблять за заявками мешканців та закладів освіти.
«Ми стежимо за станом дерев: якщо воно аварійне, то адміністрація закладу пише лист (до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради — ред.) і такі дерева прибирають, бо це небезпечно. Нині йде робота біля школи № 62. Департамент гумполітики міськради уклав договір з підрядною організацією, яка й проводить роботи. Нині першочергово видаляють ті дерева, що визнані аварійними згідно з актами обстеження зелених насаджень — вони підлягають видаленню, бо загрожують життю та здоров’ю людей», — прокоментувала Ксенія Зайцева, представниця департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
Департамент благоустрою міськради після звернення відправляє до закладу комісію. Вона й проводить обстеження дерев — на кожному роблять позначку (видалення, омолодження, обрізування). У разі наявності аварійних рослин складають акт на видалення.
«Так від початку року підрядник видалив аварійні дерева у 6 закладах середньої освіти (53 рослини), в одному навчально-реабілітаційному центрі та 6 садочках (31 рослина). Цього року у планах закінчити роботи з видалення аварійних дерев у 4 школах (14 рослин) та на територіях 6 дитсадочків (15 рослин)», — уточнила Ксенія Зайцева.
До того ж від початку 2020 року на території закладів освіти висадили близько 1 500 дерев, адже на заміну видаленим обов’язково висаджують нові.