Теробороні Дніпра передали 14 авто для виконання бойових завдань

19.05.2022 19:21   -

Територіальній обороні Дніпра передали 10 пікапів та 4 мікроавтобуси. Авто місткі та витривалі. Вони стануть у нагоді під час виконання бойових завдань. Ключі бійцям передав голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, – повідомляє ДніпроОДА.

«Сьогодні передаємо 14 автівок теробороні Дніпра. Це дуже важливо. Транспорт завжди потрібен військовим, – сказав Валентин Резніченко. – Вдячний дніпрянам, меру Борису Філатову, керівнику Центру тероборони Дніпра Геннадію Корбану. Задум реалізували достатньо швидко. Виділили кошти, вибудували всю логістику. Хоча це було непросто». 

Бійцям передали 10 пікапів. Це універсальні авто. Мають високу прохідність та легко долають бездоріжжя. На кожен можна загрузити до 750 кг вантажу. А ще – встановити військове обладнання й виконувати бойові завдання.

Дніпровська тероборона отримала і 4 мікроавтобуси. Три вантажні та один пасажирський – на 18 місць. Авто стануть у нагоді для підвезення бійців та вантажів до місць дислокації.

«Такі машини нам дуже потрібні. На них можна проїхати у будь-яку погоду полями, лісами. Навіть багнюкою після дощу. Там, де немає асфальту і де звичайна машина просто сяде, – розповів військовий Олександр. – На автобусах доставлятимемо поранених з поля бою до лікарні. А пікап можна буквально перетворити на бойову машину. І кулемет поставити, і боєкомплекти перевозити. Ми потроху, але просуваємося вперед. І ось ця допомога – вона безцінна».  

Авто для тероборони Дніпра закуповували по всій Європі. 11 машин придбали коштом міського бюджету Дніпра. Ще 3 – закупив благодійний фонд «ТАПС-Україна».

Тероборона Дніпра отримала 14 автоТероборона Дніпра отримала 14 авто

Машини – для виконання бойових завданьМашини – для виконання бойових завдань

Вони місткі та витриваліВони місткі та витривалі

Військовим передали 10 пікапів та 4 мікроавтобусиВійськовим передали 10 пікапів та 4 мікроавтобуси

Транспорт завжди потрібен військовимТранспорт завжди потрібен військовим

Авто мають високу прохідність Авто мають високу прохідність

На них підвозитимуть бійців,..На них підвозитимуть бійців,..

.. доставлятимуть поранених до лікарні.. доставлятимуть поранених до лікарні

11 машин придбали коштом міського бюджету Дніпра11 машин придбали коштом міського бюджету Дніпра

Ще 3 – закупив благодійний фонд «ТАПС-Україна»Ще 3 – закупив благодійний фонд «ТАПС-Україна»

Авто стануть у нагоді при виконанні бойових завдань