Суддя з Дніпра заявила про погрози її дітям

12.06.2019 12:30

Вища рада правосуддя розглянула повідомлення судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Наталії Карягіної щодо фактів погроз навмисного завдання шкоди здоров’ю їй та близьким родичам.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» із посиланням на Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

До судді надійшов лист, у якому в образливій формі висловлено погрози судді та її дітям, зокрема наявністю великих проблем у разі, «якщо 21 березня 2019 року не буде закрито кримінальне провадження стосовно всіх підсудних і вони не будуть виправдані».

Карягіна звернулася із повідомленням про втручання у її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя до Вищої ради правосуддя та до Генерального прокурора з проханням вжити відповідних заходів.

Поліція внесла відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною першою статті 376 (втручання в діяльність судових органів) КК України за фактом незаконного втручання невстановленою особою в діяльність судді під час розгляду кримінальної справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні 1 квітня 2019 року доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

«З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за повідомленням судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Карягіної Наталії Олександрівни», – йдеться у повідомленні.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю