Суд продовжив запобіжний захід депутатці облради, яку підозрюють у хабарництві

08.02.2019 18:15

Протягом останнього тижня Індустріальний районний суд Дніпра виніс одразу дві ухвали, які стосуються особи Тетяни Юревич - депутата Дніпропетровської обласної ради, яка була затримана правоохоронцями під час одержання хабара. 

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на "Дніпроград".

Так, 31 січня суд дозволив військовій прокуратурі отримати доступ до інформації щодо телефонних дзвінків та текстових повідомлень Юревич, які здійснювалися з її телефону. Зокрема, ПрАТ "ВФ УКРАЇНА" (колишній оператор зв'язку МТС) має надати прокурорам всю інформацію, зазначену в ухвалі.

Окрім цього, 5 лютого в Індустріальному суді було винесено ухвалу щодо продовження терміну запобіжного заходу депутатки. До 11 березня 2019 року Тетяна Юревич забов'язана:

- прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора або суду;
- не відлучатися з населеного пункту, в якому вона зареєстрована та проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;
- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи.

Таким чином, прокуратурою продовжується активне досудове слідство щодо депутатки. 

Нагадаємо, що з СІЗО Тетяну Юревич випустили після сплати застави у 2,5 мільйона гривень. Окрім цього, згідно із інформації в декларації свій автомобіль Lexus Юревич придбала, не витративши жодної копійки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет