Студентів та вчених Дніпропетровщини запрошують на безкоштовне навчання у Латвії

15.03.2019 13:45   -
Автор:

Студенти, аспіранти та викладачі вишів Дніпропетровщини можуть отримати стипендії на продовження навчання або наукові дослідження у Латвії. Заявки приймають до 1 квітня.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.
Програма передбачає кілька варіантів участі. Студенти, які успішно завершили мінімум один навчальний рік в Україні, можуть претендувати на бакалаврат чи магістратуру у Латвії. Мова викладання у вишах, переважно, латиська, однак є кілька навчальних програм англійською.
Стипендії надають на 10-місячний термін. Щоб продовжити навчання ще на рік, студенти можуть повторно подати заявку на участь у програмі.
Викладачі вузів та вчені науково-дослідних установ можуть подаватися на латвійську стипендію для досліджень. Її надають строком до 5 місяців. Також науковці можуть претендувати на отримання стипендій для участі у літніх школах.
Бажаючі мають створити профіль в електронній системі, заповнити онлайн-заявку та завантажити пакет документів.
Розмір державної латвійської стипендії – 500 євро для студентів бакалаврату та магістратури, 670 євро – для аспірантів. Кошти, які виділяють науковцям для проведення досліджень – 30 євро на день та 300 євро на місяць за проживання.
Детальні умови – на сайті.