США купить іншим країнам 500 млн доз вакцини Pfizer

22.09.2021 16:54   -

США закуплять ще 500 мільйонів доз вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech, щоб передати їх нужденним країнам в рамках глобальної ініціативи COVAX, очолюваної Всесвітньою організацією охорони здоров’я. В першу чергу партія буде призначена для країн з низьким і середнім рівнем доходів, – повідомляє The Washington Post.

Офіційні особи адміністрації Джо Байдена заявили, що таким чином США доведуть загальний обсяг допомоги до 1,1 мільярда доз. У липні США вже закуповували 500 млн доз.

Президент Байден оголосить про закупку нової партії вакцини в середу, 22 вересня, на саміті ООН. Він закличе світових лідерів добится повної вакцинації 70% населення планети до вересня наступного року.

У вівторок, 21 вересня, Байден у своєму першому виступі в ООН у якості президента сказав делегатам, що США на сьогодні вклали понад $15 мільярдів у глобальну боротьбу із коронавірусом і відправили понад 160 млн доз в інші країни.

Станом на сьогодні, в світі повністю вакцинували від коронавірусу 2,519 млрд людей — це 32% населення планети. Першу дозу отримали 3,442 млрд людей. Кампанію з вакцинації поки проводять 180 країн. За даними сайту Our World in Data, найбільше людей вакцинували в Китаї, Індії та США.