Справа на мільйон: у Нікополі на лаві підсудних – група виробників та продавців контрафактного алкоголю та тютюну

02.04.2024 09:24   -

У Нікополі будуть судити групу осіб, яка незаконно реалізовувала алкогольні напої і тютюнові вироби. Про це повідомили в обласній прокуратурі. 

Слідством встановлено, що п’ятеро обвинувачених налагодили у Нікополі незаконне виготовлення та реалізацію підакцизних алкогольних напоїв.

Вони облаштували підпільні цехи у нежитлових приміщеннях. Обладнання, сировину, тари для розливу купували в Інтернеті.

Крім цього, обвинувачені реалізовували незаконно придбані тютюнові вироби без марок акцизного податку України.

Оптова та роздрібна реалізація фальсифікату здійснювалася по всій території області. Орієнтовний щомісячний прибуток від протиправної діяльності становив 1 млн грн.

Під час проведення ряду санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 1500 літрів спирту, понад 12 тонн готової до збуту алкогольної продукції, 120 тис пачок тютюнових виробів, спецобладнання, різні компоненти для виготовлення алкоголю, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи, майже 600 тис грн готівки у різних валютах.

За даним фактом до суду обвинувальний акт стосовно організованої групи за фактом  незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 3 ст. 28, ч. 1, 2, 3 ст. 204 КК України).

За матеріалами ДніпроTV.