Співробітники критичної інфраструктури найближчими днями отримають спецперепустки у громадський транспорт; працівники низки відомств зможуть дістатися роботи за наявності посвідчень, – комісія ТЕБНС

25.03.2020 19:38   -
Автор:

25 березня під час чергового засідання міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБНС) визначила відомства, яким не потрібні спецперепустки для проїзду у громадському транспорті. Як відомо, від завтра автобуси, тролейбуси та трамваї у Дніпрі перепрофілюються виключно для безкоштовних перевезень співробітників критичної інфраструктури. Медичні працівники, робітники хлібзаводів, комунальних підприємств тощо найближчими днями отримають спеціальні перепустки. Особливий режим у громадському транспорті запроваджено, аби максимально стримати розповсюдження коронавірусу у Дніпрі.
«На сьогодні міська рада не отримала жодного документа, який би надавав право на проїзд у громадському транспорті. Усі фейки, що розповсюджуються у соціальних мережах, не мають підстав. Усі посвідчення видаються тільки окремим підприємствам, які належать до критичної інфраструктури. Усі перепустки пронумеровані і фіксуються за конкретною особою», – сказав голова комісії ТЕБНС Михайло Лисенко.
Картинки по запросу
Так, за наявності службового посвідчення скористатися громадським транспортом зможуть працівники Міністерства збройних сил, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції, органів прокуратури, СБУ, ДСНС, судів, судової адміністрації та служби судової охорони, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, Державної податкової служби, Держпродспоживслужби, відокремленого структурного підрозділу «Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень» державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Також із наступного понеділка співробітники патрульної поліції проводитимуть рейди щодо роботи громадського транспорту. Тим, хто намагатиметься використати підроблені посвідчення або їхатиме без них, загрожує штраф у 17 тис. гривень.