«Спецоборонмаш» опанував нову технологію задля збільшення вибухової потужності ракет

23.09.2021 15:46   -

Державне підприємство «Спецоборонмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», впровадило нову прогресивну технологію спорядження бойових частин Б-360 берегового ракетного комплексу «Нептун» методом вакуумно-кускового заливання, – повідомляє пресслужба державного концерну.

Технологія забезпечує максимально щільне наповнення виробу вибуховою речовиною відповідно до заявлених характеристик і конструкторської документації. Завдяки вакуумно-кусковому заливанню дія боєприпасів, яка завдає ушкоджень, значно посилюється.

Метод підходить для спорядження різних видів виробів, що надає підприємству технічні можливості налагодити серійний випуск бойових частин для ракет «Вільха» та «Нептун», авіаційних бомб тощо, а також створити замкнутий цикл виробництва боєприпасів та їхніх елементів в рамках виробничої кооперації підприємств боєприпасної галузі Укроборонпрому.

«Однією з ключових умов успішного створення в Україні боєприпасного виробництва є серійне виготовлення окремих компонентів і якісне спорядження бойових частин вибуховими речовинами, – розповідає директор ДП «Спецоборонмаш» Микита Самокіш. –  З метою впровадження методу вакуумно-кускового заливання за підтримки держави та Концерну для Спецоборонмашу придбали нове обладнання. Це значно підвищує ефективність роботи підприємства, яке працює на зміцнення обороноздатності України».

Раніше ДП «Спецоборонмаш» опанувало технологію вакуумного заливання артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Береговий ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун" прийнято на озброєння ЗСУ |  Defense Express