Советник губернатора рассказал, как проверяют грузовики на трассе

12.04.2019 12:15

Советник губернатора Днепропетровской области Валентина Резниченко Юрий Голик рассказал о том, как прошел месяц работы двух площадок ГВК (габаритно-весового контроля), построенных ОГА совместно с горсоветом Днепра.

Об этом он написал на своей странице в Facebook, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Промежуточные итоги:

"1 089 взвешиваний транспортных средств.

128 превышений весовых норм.

4 превышения габаритных норм.

Всего 132 нарушения по которым насчитана плата за проезд автодорогами Украины в суме 20 738€.

Поступило в бюджет платы за проезд 112 910 грн. по курсу НБУ на день уплаты перевозчиками.

В отношении перевозчиков допустивших перевоз груза сверх установленных норм будет применена штрафная санкция в сумме 1 700 грн. за каждое нарушение.

Патрульной полицией привлечено к административной ответственности 132 водителя, которые допустили перевоз груза сверх норм. Санкция статьи админ кодекса предусматривает штраф 510 грн. на водителя.

На видео - перевозчик устраняет перегруз.

Третий ГВК на трассе Днепр - Запорожье открывается через пару недель.

Но. Если мы хотим цивилизованного подхода - то это автоматическое взвешивание «через рамки». Два соответствующих законопроекта второй год лежат в Верховной Раде.

Позвоните вашему Народному Депутату, которого избрали Вы, и спросите - что за тормоза и когда таки да?

Спасибо сотрудникам Укртрансбезпеки, Патрульной Полиции и всем, благодаря кому в окружающем безумии делаются важные и правильные вещи.

Спасибо всем налогоплательщикам Днепропетровской области. Все, что мы строим - это уплаченные вами налоги и Децентрализация", - сообщил Юрий Голик.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю