Сьогодні українські винищувачі сідатимуть на трасу заради навчання

27.08.2020 12:01   -

Сьогодні, 27 серпня, Військово-повітряні сили ЗСУ проведуть навчання на ділянці автотраси М-06 Київ — Чоп між селами Крупець і Михайлівка (Радивилівський район). Рух транспорту буде обмежено. До навчань залучається особовий склад та ОВТ, в тому числі авіаційна компонента військових частин повітряного командування «Центр».

Як повідомляє Повітряне командування «Центр», з 16:00 до 19:00 на дорогу будуть сідати бойові винищувачі, тому ділянку перекриють.

Літаки будуть виконувати екстрену посадку. Таким чином відпрацьовуються дії льотчиків у разі знищення ворогом військового аеродрому. «Дані навчання є необхідним елементом підготовки та відпрацювання визначених завдань за призначенням авіаційних, зенітних ракетних та радіотехнічних військ з метою захисту суверенітету і цілісності України», — заявили в командуванні.

Чотири роки тому на цій ділянці українські МіГ-29 вже відпрацьовували посадку та зліт.

Ці навчання є необхідним елементом підготовки та відпрацювання визначених завдань за призначенням авіаційних, зенітних ракетних та радіотехнічних військ з метою захисту суверенітету та цілісності України і її громадян, — йдеться у повідомленні.

Поделиться

  • 7
    Поделились


Категория: Новости, Общество

Теги: , , , ,