Сколько стоят крупные инфраструктурные объекты Днепропетровщины?

10.01.2019 17:45

В 2018 году Днепропетровская область получила из госбюджета 3,8 миллиарда гривен для реализации ряда инфраструктурных проектов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

На минувший год было запланировано построить или реконструировать около тысячи объектов. Это дороги, парки, скверы и прочее.

Но некоторыми работами в обладминистрации гордятся чуть больше, чем другими. Например, отремонтированной площадью Героев в Новомосковске. Кусты, цветы, деревья, качели, скамейки, плитка — ремонт был масштабный. Соответственно, и вложиться в него пришлось прилично. Согласно данным ProZorro, обе очереди реконструкции обошлись в 79 миллионов 922 тысячи 381 гривну. Делал её подрядчик ООО СК "Стройинвест".

Не менее масштабными стали работы в криворожском парке им. Мершавцева. Его также ремонтировали в две очереди. Первая обошлась в 38 миллионов 758 тысяч 287 гривен, а вторая — в 79 миллионов 550 тысяч 64 гривны и 54 копейки. Парком занимался подрядчик ООО "АНДАРІЯ ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП".

Отдельно стоит упомянуть о дорогах. Чинили их много, в разных населенных пунктах и городах Днепропетровщины. Но больше всего пришлось вложить и сил, и средств (порядка 1,6 миллиарда) в трассы национального значения. Среди них трассы Днепр-Царичанка-Кобеляки-Решетиловка, Знаменка-Луганск-Изварино, Днепр-Николаев и Кропивницкий-Кривой Рог-Запорожье.

Что касается стоимости ремонтов, то известно, что на трассу Днепр-Запорожье потратили около 950 миллионов гривен. Такую сумму назвал советник губернатора Юрий Голик.

В ОГА отмечают, что на конец 2018 года новый асфальт постелили на 50 километров путей. Часть работ продолжат и в 2019 году.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат