Сколько в Днепре получают директора коммунальных предприятий?

26.09.2017 13:00

Днепрянин Александр Дзюба получил на руки уникальный документ – штатное расписание КП «Жилсервіс-2» Днепровского горсовета. Уникальный – потому что его не мог получить даже депутаты городского совета с юридической подготовкой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

В июне 2015 тогда еще депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков пытался получить с помощью милиции и прокуратуры документы этого коммунального предприятия. Документы нужны были для того, чтобы разобраться с многомиллионными долгами КП перед исполнителем работ – фирмой «Энергия ТМ».

Но на предприятии депутату посоветовали работать на его округе и не лезть в чужие дела. Служебное расследование под руководством тогда еще и.о. начальника управления жилищного хозяйства Владислава Грицая ничего не дало. От чиновника отмахнулись и в прокуратуре, и милиции.

В реестре судебных решений есть решение судьи Жовтневого райсуда Ларисы Татарчук, которым она признала директора коммунального предприятия Ирину Сорокину виновной в не предоставлении информации. 30 мая этого года Сорокину освободили от админответственности.

Заставить директора предоставить информацию не смог и апелляционный суд. 7 июля судья Апелляционного суда Днепропетровской области Алексей Иванченко оставил в силе решение Жовтневого суда.

Но Александр Дзюба настойчивый, и на предприятии решили – легче дать ему штатное расписание, чем постоянно судиться.

 

Оказывается, в КП «Жилсервіс-2» Днепровского горсовета работает 97 сотрудников. Месячный фонд заработной платы на предприятии составляет 694 278 грн.

Директор предприятия – Ирина Сорокина получает чуть больше 28 тыс. грн, ее 6 заместителей — по 11 тыс. 797 грн в месяц. Самая маленькая зарплата у секретарей – 4 тыс. 044 грн.

Напомним, что с конца прошлого года там, где не успели создать ОСМД, горсовет назначил управляющие компании. Об этом в феврале 2017 года в пресс-центре Забебы рассказал департамента жилого хозяйства Днепровского горсовета Владислав Грицай. В Шевченковском, Центральном, Чечеловском и Новокодакском районах жилые дома обслуживает КП «Жилсервис-2».

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат