Січеславщина готова вакцинувати всіх охочих

21.07.2021 12:44   -

Відсьогодні імунізуватися від COVID-19 можуть всі мешканці Дніпропетровщини від 18 років. Для цього слід звернутися до найближчого пункту щеплення або центру масової вакцинації, – повідомляє ДніпроОДА.

У Дніпрі відкрили Обласний центр вакцинації від COVID-19 | Дніпропетровська  обласна державна адміністрація

«В Україні стартував п’ятий етап вакцинації від коронавірусу. Тепер щепитися можуть всі повнолітні мешканці області. Не обов’язково попередньо записуватися або належати до груп ризику. Потрібне тільки бажання вберегтися від небезпечної хвороби», – зазначив перший заступник очільника області Володимир Орлов.

Він додав, що пацієнт може сам обрати вакцину, якою зроблять щеплення.

З препаратами Coronavac, Comirnaty (Pfizer), Moderna працюють у 24 центрах масової вакцинації. Вони – у Дніпрі, Кривому Розі, П’ятихатках, Нікополі, Марганці, Широкому, Тернівці. Цього тижня такі центри планують відкрити у Кам’янському, Павлограді та Синельниковому.

В амбулаторіях Дніпропетровщини працюють 219 стаціонарних пунктів щеплення. Там можна вакцинуватися Coronavac та другою дозою AstraZeneca.

114 мобільних бригад імунізують організовані колективи та мешканців регіону, які самі не можуть дістатися до пункту щеплення. Працюють з Coronavac, AstraZeneca, Comirnaty (Pfizer), Moderna.

«Син спочатку вакцинувався. Він став прикладом для мене. Я вирішила також убезпечити себе. Прийшла на пункт щеплення свідомо, зваживши всі «за» та «проти». Після уколу почуваюся чудово», – поділилася мешканка Дніпра Вікторія Білецька.

Адреси та телефони пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря. Імунізуватися можна в порядку живої черги. Або попередньо записатися за телефоном 0 800 60 20 19, за номером  пункту щеплення або центру вакцинації населення.

Загалом на Дніпропетровщині від коронавірусу щепилися понад 353 тис людей. Двома дозами – майже 120,5 тис.

У Дніпрі два дні працюватимуть 12 центрів масової вакцинації – новини Дніпра