“Шахтар” виграв 36-й трофей за час незалежності України

23.09.2021 06:28   -

У Києві на НСК Олімпійський в матчі за Суперкубок України зустрілися Шахтар і Динамо. Гірники розгромили принципового суперника – 3:0.

Шахтар виграв першу половину зустрічі завдяки голу Лассіни Траоре на 30-й хвилині. Після перерви форвард Гірників відзначився ще раз. Третій гол Шахтаря забив Алан Патрік.

В активі Гірників 13 титулів чемпіона України і 13 перемог в Кубку України. Також Шахтар дев’ять разів вигравав Суперкубок України і один раз Кубок УЄФА.

Суперкубок України. Шахтар - Динамо 3:0. Де Дзербі може пишатися ᐉ UA-Футбол

За кількістю виграних трофеїв за час незалежності України Шахтар поступається тільки Динамо. Біло-сині виграли 38 титулів (чемпіонат України – 16 перемог, Кубок України – 13, Суперкубок – 9).

Наступний матч Шахтар проведе 25 вересня проти Вереса в УПЛ. 28 вересня команда Роберто Де Дзербі зустрінеться з Інтером в рамках групового етапу Ліги чемпіонів.