США: Влияние Коломойского на Зеленского – большая проблема

07.11.2019 15:30

Глава посольства США в Украине Уильям Тейлор заявил, что неоднократно высказывал команде президента Владимира Зеленского и ему лично обеспокоенность ростом влияния олигарха Игоря Коломойского на украинское правительство. Об этом Тейлор рассказал в своих показаниях Конгрессу США, пишет "Лига".

Тейлор заявил, что связанные с коррупцией олигархи – "большая проблема" в Украине.

"И это особенно большая проблема сегодня с этой новой администрацией. Это общая проблема правительства США и международного сообщества в целом, которую мы имеем с администрацией Зеленского, - это влияние олигархов", - сказал Тейлор.

"Теперь влияние одного конкретного олигарха на Зеленского вызывает особую озабоченность. Это Коломойский, и его влияние растет. Это одна из проблем, которые я несколько раз очень прямо выражал президенту Зеленскому и его команде. Я говорил: знаете, господин президент, люди избрали вас, а не Коломойского. Вы были избраны, а в это время он, Коломойский, увеличивает свое влияние в вашем правительстве", - продолжил представитель США.

Он также сказал Зеленскому, что это может "привести его к неудаче".

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю