Розгромна перемога українцями збірної Данії забезпечила хороші шанси на участь в Євро-2022

09.04.2021 18:49   -

Збірна України з футзалу забезпечила собі друге місце у відборі на Євро-2022.

Синьо-жовті і у другому відбірному матчі на Євро-2022 розгромили Данію – 8:2, – повідомляє sportarena.

Українці домоглися переконливої ​​переваги в першому таймі. Команди пішли на перерву за рахунку 5:2. У другому таймі синьо-жовті забили три голи у ворота данців.

Українці забезпечили собі друге місце відбірної групи 1. В активі синьо-жовтих дев’ять очок. У Данії залишилося три пункти в активі.

Україна мала завершити груповий етап матчем з Албанією, але заключний поєдинок відбору було скасовано. Долю зустрічі вирішуватиме УЄФА.

На Євро вийдуть вісім переможців груп і шість кращих команд, що зайняли другі місця. Останню путівку на континентальну першість розіграють два володарі других місць, що залишилися.