Російський наступ на Донбасі: чому мовчить Головнокомандувач?

18.02.2020 09:48   -
Автор:

На деяких ділянках розведення військ на Донбасі відбулося загострення ситуації. Так, в районі н.п. Золоте військовий бій триває з 5 ранку. При цьому, противник використовує важку артилерію 152 і 120 мм, здійснюючи широкий наступ на позиції 72-ї та 93-ї бригад ЗСУ. Про це повідомив раніше Юрій Бутусов.
Наразі не відомо, чому немає ніякої реакції з цього приводу від керівництва держави та Міноборони. З цього приводу Юрій Бутусов висловлює відверте хвилювання і пропонує Зеленському провести заплановане на сьогодні засідання РНБО саме в Золотому, щоб реально оцінити обстановку та вжити адекватних заходів.
«Не понимание обстановки и беспомощность высшего руководства отчетливо проявляется именно в такие моменты. Бой в Золотом идет с 5 утра, ситуация на фронте очень тяжелая, грохот артиллерии прекрасно слышат жители Северодонецка, Лисичанска, Попасной, а в Украине тишина, никто не беспокоится в Киеве, а по состоянию на 8.30 нет заявлений штабов, офис президента молчит, нет позиции главнокомандующего. Все боятся что-то сказать – ведь это означает признать, что пустые разговоры о перемирии и “совместных патрулях” разорваны российскими гаубицами в клочья. Это выглядит сейчас как полнейшая беспомощность», – написав Бутусов.
Картинки по запросу
Днепр.Главное