Україна виграла ще один суд проти Росії

12.01.2020 13:07

Федеральний суд Швейцарії зобов'язав Росію виплатити 80 мільйонів швейцарських франків ($82,1 мільйона) в якості компенсації 12 українським фірмам, майно яких конфіскували після анексії Криму 2014 року. Про це повідомляє видання Swiss Info

Суд відхилив апеляції російської держави на рішення, винесені Міжнародним арбітражним судом в Женеві в квітні минулого року. Росія стверджувала, що женевський суд не підходить для винесення рішення у цій справі, оскільки тим самим він визначає статус Криму. 

А суд таки справді визнав Крим українським, без цього не можна було б повертати гроші!

 

Картинки по запросу крим україна

 

Нагадаємо, у червні 2019 року НАК "Нафтогаз України" подав у трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі позовну заяву про розмір компенсації збитків, які завдали експропріацією активів групи "Нафтогаз" в окупованому Росією Криму. 

Попри прагнення нової української влади домовлятися за будь-яку ціну із Росією і пробачати їй борги, що вона має сплачувати за рішеннями міжнародних судів, і попри те, що Зеленський не бачить варіантів тиску на агресора, час показує, що тиск можливий саме завдяки санкціям і рішенням судів на користь України. 

Дотримування лінії судового переслідування Росії може бути багатообіцяючим для нас і болючим для агресора, адже наразі маємо лише перші результати виграних судів.

Попереду ще багато справ з приводу загарбаного майна в Криму і нанесених Росією збитків на окупованих територіях.

Днепр. Главное

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю