Рибалка заявив, що піде на все, аби лишитися в політиці

23.10.2018 09:30

КИЇВ. 22 жовтня. Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка планує продовжити свою політичну кар’єру, мріє про ще один депутатський мандат за підсумками прийдешніх виборів, а також обіцяє зробити для цього “все”. Про це він заявив в інтерв’ю в програмі “Hard з Влащенко”, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на "UNN".

“Буду робити все, щоб бути в політиці наступне скликання, якщо народ довірить”, — сказав він.

Рибалка додав, що з округом, який йому можуть довірити в партії, ще не вирішено, і що у складі РПЛ він себе почуває комфортно.

“Питання округу ми ще вивчаємо”, — сказав нардеп.

Також, радикал розкритикував тих народних обранців, які корумпують свого виборця. Він запевнив, що є прихильником скасування “мажоритарки”.

“Коли депутат приходить на округ і щось дає виборцям, то зрозуміло, що він як бізнесмен, як депутат — хоче ці гроші повернути. І коли люди беруть гроші і думають, що він прийде і їм стане краще — це обман. Краще не буде, гроші будуть повертати. От я вважаю, що це несправедливо і ... сьогоднішнє законодавство треба змінювати. Виборче, я маю на увазі, і взагалі прибирати мажоритарку”, — сказав Рибалка.

Нагадаємо, за оцінками політологів, продовження кар’єри Рибалки у складі РПЛ на сьогодні під великим питанням, адже депутат встиг себе неодноразово скомпрометувати вчинками та невиконаними обіцянками.

Через свою “токсичність” Рибалка навряд чи потрапить до прохідної частини списку, вважає політолог Олексій Станчевський.

“Щодо Рибалки — у нього є токсичність і у список таких не братимуть.

На моє глибоке переконання, зараз рейтинг РПЛ не дозволяє вставляти у прохідну частину списку людей токсичних, а будь-який негатив у виборчій кампанії буде використовуватися проти партії в цілому. Через це, звичайно, їм не вигідно ставити його у прохідну частину. Тож можуть відправити його по одномандатному округу, якщо нічого не зміниться”, — зазначив експерт, додавши, що ціна питання у такому разі для Рибалки виллється у шалені кошти.

Зауважимо, що одного разу, після того як Рибалка вітав свою подружку з днем народження її світлинами на сіті-лайтах в Нью-Йорку, припинити такі “понти” його закликав особисто лідер радикалів Олег Ляшко. 

Також “токсичність” Рибалки багато в чому обмовляється кримінальним шлейфом його родинного бізнесу.

Зокрема, компанія батька радикала підозрюється у фінансуванні тероризму, шляхом збуту виробленої снекової продукції на окупованих територіях. У рамках кримінального провадження за цим фактом, одного з топ-менеджерів сімейної корпорації Рибалки вже, навіть, засудили.

Крім цього, робота Рибалки у парламенті також не вирізняється результативністю. Навпаки, жодна з його законодавчих ініціатив протягом року так і не стала законом. Загалом, усі законопроекти радикала критикуються професійною спільнотою, як “беззмістовні та популістські”. 

Комментарии
Последние записи в блогах

У приміщенні Дніпропетровської митниці ДФС, відбулася робоча зустріч керівництва митниці з представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та компаніями - членами Європейської Бізнес Асоціації, за участі представників Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Головною метою проведення зустрічі стало обговорення питань організації та координації практичних заходів у рамках проведення операції «Бастіон».

Крім того, учасники обговорювали актуальні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей та необхідні організаційні заходи для їх вирішення.

Нагадуємо, що 03 червня 2019 року на території України розпочалася операція «Бастіон», метою якої є протидія незаконному ввезенню товарів на митну територію України, виявлення та припинення порушень митного та податкового законодавства, перекриття каналів незаконного потрапляння товарів на внутрішній ринок країни тощо. В операції задіяні всі підрозділи ДФС, а саме: митний, податковий блоки та податкова міліція.

Операція «Бастіон» у першу чергу направлена на боротьбу з тіньовою економікою, легального бізнесу вона не торкнеться.

Дніпропетровська митниця ДФС є відкритою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і буде продовжувати здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

 

 

Подробнее

На сьогодні 36 Центрів обслуговування платників Головного управління ДФС у Дніпропетровській області надають 31 вид адміністративних послуг. Впродовж січня – травня 2019 року ЦОП області надано майже 151,7 тисяч таких послуг.

Діяльність ЦОП Дніпропетровщини забезпечують 269 працівників.

Нагадаємо, що з місцями розташування та графіками роботи ЦОП Дніпропетровської області, а також із вичерпним переліком послуг можна ознайомитись на суб - сайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» за посиланням http://dp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до Закону України від 23 листопад 2018 року № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік» з 01 липня 2019 року будуть діяти нові розміри прожиткового мінімуму.

Так, з 01.07.2019 прожитковий мінімум на одну особу становитиме 1 936 гривень.

Слід зазначити, що зміна розміру прожиткового мінімуму не вплине на ті показники, що встановлюються Податковим кодексом України (далі – ПКУ) залежно від його розміру на 1 січня звітного податкового року, зокрема на:

● штрафні санкції відповідно до статей 120 та 128¹ ПКУ;

● ставки єдиного податку для 1 групи платників;

● розмір податкової соціальної пільги та розмір доходу, до якого вона застосовується тощо.

 

Подробнее

Днями у актовому залі Західно-Донбаськогоуправління ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено кущовий семінар за участі фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Під час заходу платники податків дізнались про останні зміни, які відбулись у податковому законодавстві. Також на семінарі обговорювались інші актуальні питання: особливості застосування спрощеної системи оподаткування, реєстраторів розрахункових операцій, земельного податку та орендної плати.

Увагу присутніх було акцентовано на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщені на веб-порталі ДФС України.

Окрему увагу приділено питанню легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та заходам у рамках операції "Урожай", які направлені на протидію оборудкам у сфері земельних відносин, максимального залучення до декларування отриманих доходів,  підвищення рівня виплати заробітної плати..

Наприкінці заходу податківці відповіли на запитання присутніхта надали  актуальну друковану продукцію.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет